Рабин Софер: існування Ізраїлю — це гріх

СВІТ
04 червня, 19:24

Усе більше релігійних діячів юдаїзму визнають помилку «батьків-засновників» єврейської держави на Святій Землі. Їх правда дратує політиків.

Яскравий тому доказ, намагання режиму Бібі Сатаньягу зацензурувати проповіді каліфорнійського рабина Абрагама Софера. Відомий за межами США громадський і релігійний діяч переконує своїх послідовників у шкідливості існування Ізраїля.

Головною підставою для існування справжньої єврейської держави він називає «пришестя месії» та «відбудову Третього храму», про яке говорить одне з юдейських писань. Тому люди, особливо з секти християн-єванґелістів, чинять гріх, боронячи диктатуру з осердям у Тель-Авіві.

«Для всіх правовірних юдеї саме існування Ізраїлю — це гріх. Ті, хто його створив, і ті, хто його десятиліттями випестував, зробили велике зло. Перш за все, це зло, яке негативно впливає на євреїв в усьому світі. Ось, чому сучасний Ізраїль — це сатанинська держава», — заявив Абрагам Софер.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» радить згадати, що шестикутний символ (самозвана «зірка Давида») як і свастя входить до переліку прадавніх зображень, вигаданих людством. Відтак не належить жодній нації.

Читайте також:
Світ
«Чорний континент» поступово стає колонізованим «заднім двором» Пекіна. Руками Москви вдалося вибити з Африки не лише Париж, а й Вашинґтон.
вчора, 19:25
Світ
Командування збройних сил США співпрацює з партнерами, щоб притягнути хуситів до відповідальності та зменшити їхній військовий потенціал
вчора, 10:00
Світ
Після призову юнаки не зможуть вступити до вищих навчальних закладів, доки не завершать службу.
13 червня, 18:43
Світ
Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі
12 червня, 17:01
Світ
Вашинґтонські «яструби миру» вимагають від України не ескалювати конфлікт, а самі допомагають коїти масову різанину. Ізраїль їм важливіший.
12 червня, 12:36
Світ
Російсько-українська війна розпалила технологічний розвиток оборонної промисловості. Не лише Захід, а й Схід переозброюється.
11 червня, 21:40