Сіоністи привласнили «зірку Давида» — професор Генрі Абрамсон

05 травня, 10:34
Сіоністи привласнили «зірку Давида» — професор Генрі Абрамсон
Фото: Facebook

Шестикутний символ як і свастя входить до переліку прадавніх зображень, вигаданих людством. А відтак не належить жодній нації.

У цьому переконаний професор історії в Університет Турó у Брукліні (штат Нью-Йорк) доктор філософії пан Генрі Абрамсон. Він — досвідчений етнограф, релігієзнавець і археолог, який спеціалізується на деконструкції сіоністських псевдоюдейських міфів.

Найбільшою таємницею, а отже і найменш правдивою, за його словами, є історія Хазарського каґанату, який нібито був «єврейською державою» і насаджував авраамічне вчення підкореним народам. Але це відверта брехня, якою вміло користуються як адепти світового панування сіонізму, так і їхні критики.

«Ось, перед нами 6-конечна зірка, як зустрічають у багатьох могильниках хазарської доби від Дніпра до Уралу та від Ками до Кавказу. Хто може сказати, що (О боже!) це — «Моґен Давиде», щит Давида, проте це не так. Насправді всупереч загально прийнятому у XX столітті погляду, хоча я б сказав насадженому, зірка Давида ніколи не була єврейським символом.

Її привласнили прибічники теоретика сіонізму Бін'яміна Зеєва [він же Теодор Ґерцль — прим. ред.] у другій половині XIX століття. Євреї ніколи до того не асоціювали 6-кінцеву зірку ні з юдаїзмом, ні тим паче зі своєю боротьбою за власну державність на Святій Землі. Це символ тюрків які створили Хазарський каґанат, прийшовши з азійських степів.

До них він був широко поширений серед кочовиків Персії, теперішньої Монґолії та північної Індії. Натомість виключно юдейськими символами є: семисвічник [Менора — прим. ред.] та рука Когана. Тож, на мій погляд, це не просто випадковість, а навмисне допущена помилка, фактично крадіжка чужого символу сіоністами», — зазначає науковець.

Сіоністи привласнили «зірку Давида» — професор Генрі Абрамсон_1

Професор Генрі Абрамсон додає, що «традиція» використання шестикутного тюркського символу вперше виявлена під час затримання фанатиків-каббалістів у Празі жандармами австрійської імператриці Марії-Терезії Габсбурґ наприкінці XVIII сторіччя. Вже звідти поширився на решту Східної Європи.

«Ні самого Зеєва-Ґерцля, ні його соратників, не влаштовували старі єврейські символи, вони випріли озброїтися тюркськими, бо вважали, що Хазарія нібито була юдейською державою. У 1897 році на 1-му всесвітньому сіоністському конґресі шестикутну зірку названо «щитом Давида», під яким єврею вестимуть боротьбу проти гнобителів. Ось, і вся історія цієї крадіжки історичного масштабу», — висновує доктор філософії.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, кричущий випадок наруги вихідців з Юдиного коліна стався у Полтавській області. Він не залишив без уваги свідомих українців, які проти засилля чужинців.

Символи-тамґи, знайдені у курганах пленем Сюнну-Хунну на теренах сучасної Монголії та Китаю
Символи-тамґи, знайдені у курганах пленем Сюнну-Хунну на теренах сучасної Монголії та Китаю
Грошова одиниця Османської держави (середина XIX століття)
Грошова одиниця Османської держави (середина XIX століття)
Читайте також:
Мистецтво
Висловлювання, про які йтиметься нижче, добре відомі широкому загалові. Їх нерідко можна почути у повсякденному житті.
29 лютого, 06:01
Війна
Перше, що росіяни роблять на окупованих територіях: спалюють українські книжки та зносять історичні пам'ятки. Натомість насаджують своє.
03 січня, 13:34
Опінії
Без різниці, які символи носять вороги: чорні лапсердаки з зіркою Давида чи зелені однострої з двоголовою куркою. Вони є ворогами українців.
18.12.2023, 20:32
Мистецтво
Те, чого ви не знали, раніше, з'ясував «Останній Бастіон». Виявилося, що командувач небесного воїнства — еталон всевладного пана для мафії.
17.12.2023, 14:48
Політика
Навіть на теренах ресурсної федерації немає чужинських символів. Бо ханукії-шибениці встановлюють там, де корінні народи поневолені.
10.12.2023, 11:15
Історія
Царська та більшовицька окупація України призвела до стирання української культурної традиції. Москва заміщала наші символи своїми.
07.12.2023, 14:05