Рада взялася нормувати податки для контрактників ЗСУ: на що чекати військовослужбовцям?

10 вересня, 14:22
Рада взялася нормувати податки для контрактників ЗСУ: на що чекати військовослужбовцям?

Проєкт унормовує сплату податків військовослужбовцями.

На сайті Верховної Ради опублікували текст проєкту Закону №4074 «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо захисту осіб, прийнятих на військову службу за контрактом».

Автором є представник «слуг народу» — 29-річна фізична особа-підприємець (як написано у біографії) Дар’я Володіна.

Вона зазначає, що метою і завданнями законопроєкту є унормування однаковості засад правового захисту військовослужбовців, призваних на військову службу та прийнятих на військову службу за контрактом під час реалізації положень Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Що пропонує народний обранець?

Для досягнення цілей законопроєктом пропонується внесення до пункту 9-2 Розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»:

- Особи, прийняті на військову службу за контрактом, на час служби звільняються від виконання своїх обов'язків сплати загальнообов'язкового державного соціальне страхування. Підставою для такого звільнення є заява фізичної особи-підприємця та копія військового квитка або копія іншого документа, виданого відповідним державним органом, із зазначенням даних про прийняття такої особи на військову службу за контрактом.

- Якщо платник єдиного внеску має найманих працівників, на строк своєї військової служби за контрактом — єдиний внесок, що був нарахований уповноваженою особою з таких виплат, сплачується до бюджету вже демобілізованою фізичною особою-підприємцем протягом 180 календарних днів з першого дня її демобілізації без нарахування штрафних і фінансових санкцій.

Автор сподівається, що прийняття запропонованого проєкту Закону усуватиме необґрунтовану та нелогічну неоднаковість правового захисту військовослужбовців, призваних на військову службу, і військовослужбовців, прийнятих на військову службу за контрактом, у контексті застосування положень Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне страхування».

Автор : Микола Шевчук
Читайте також:
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
22 вересня, 08:36
Засуджений просив у Верховного суду перекваліфікувати його дії на вбивство через необережність.
11 вересня, 13:41
Злочинну групу, виявлену у лавах Збройних Сил України, притягнуть до відповідальності за розкрадання продуктів з військового шпиталю.
03 вересня, 12:04
Міністр оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер оголосила про початок реформи всередині збройних сил країни — Бундесверу.
02 липня, 11:54
Ільхам Алієв дав високу оцінку готовності Збройним силам країни захищати її суверенітет і територіальну цілісність.
30 травня, 15:27
Азербайджанські збройні сили розпочали планові оперативно-тактичні навчання з метою перевірки бойової готовності усіх родів військ.
18 травня, 11:22