Радник міністра охорони здоров’я Раімов любить проросійські канали, Суворова та Булгакова і вважає противників русифікації «селом»

УКРАЇНА
09.09.2019, 05:33
Радник міністра охорони здоров’я Раімов любить проросійські канали, Суворова та Булгакова і вважає противників русифікації «селом»

Серед співробітників нещодавно сформованого уряду не обійшлося без осіб із проросійськими поглядами.

Зокрема, увагу громадськості привернув радник міністра охорони здоров’я Дмитро Раімов.

Раімов – політтехнолог. Закінчив філософський факультету Київського національного університету. Має чималий досвід роботи у сфері PR-у, зокрема «чорного».

Під час українсько-російської війни Раімов «грав» на проросійській частині інформаційного поля. Чимало його текстів було передруковано відомим російським пропагандистським рупором «Украина.ру».

На момент призначення на посаду в уряді політолог встиг «підчистити» свою сторінку Facebook. Але були видалені не всі характерні дописи, а деякі з них лишилися на скріншотах.

Так, Раімов виступав на підтримку проросійського каналу «NewsOne».

Також урядовець відзначився як прихильник збереження символів російської влади в Україні. Зокрема, в січні цього року Раімов протестував проти демонтажу пам’ятника Суворову у Києві. Цього російського воєначальника Раімов вважає «выдающимся человеком». При цьому власник прізвища, що вказує на неслов’янське походження, виступив із позиції «корінного киянина», пов’язав прихильників очищення української столиці від російських символів із «селом» і порадив їм читати Булгакова.