Раніше невідомий зразок індіанського печерного живопису виявили у Каліфорнії

ІСТОРІЯ
28.11.2020, 11:37
Раніше невідомий зразок індіанського печерного живопису виявили у Каліфорнії
Фото: BBC News

Під час археологічної експедиції у каліфорнійських горах Сан-Еміджіо дослідники знайшли наскельну піктограму квітки "священний дурман".

Інформацію про це оприлюднило видання "Live Science", посилаючись на відповідний звіт науковців.

Археологи виявили схематичне зображення галюциногенної рослини всередині печери Пінвіл, яка 400 років тому слугувала притулком для корінних американців.

Намальована червоною фарбою на кам'яній стіні квітка своєю формою подібна до колеса чи сонця, як її уявляли тогочасні мешканці Каліфорнії.

Дослідники певні, що піктограму могли зобразити виключно після вживання галюциногенів, таких як рослина "священний дурман", важливої для магічної практики індіанців цієї частини Америки.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", культурне надбання шведських поселень на березі Неви у Санкт-Петербурзі опинилося під загрозою зникнення через діяльність газового монополіста РФ.

Квітка
Квітка "священного дурману", відома як Datura wrightii
Читайте також:
Розбудова кількасоткілометрової огорожі на американсько-мексиканському кордоні є затратною справою для державного бюджету США.
01 травня, 11:24
Найближчі 4 роки зовнішня політика Вашингтону спиратиметься на пошук балансу між американськими інтересами й цінностями.
10 квітня, 12:23
Законотворці штату Нью-Йорк досягли паритетної згоди у питанні легалізації так званої "рекреаційної марихуани".
29 березня, 11:46
51-річний Меттью МакКонагей має намір наступного року позмагатися за губернаторське крісло штату Техас.
12 березня, 10:33
Вашингтон сьогодні виглядає як місто, що окуповане або планує відбиття ворожої інтервенції, наче Берлін часів Карибської кризи.
19 січня, 10:37
У власника фінансово-промислової групи "Приват" Ігоря Коломойського конфіскують майно, незаконно придбане у штатах Огайо, Кентуккі та Техас.
31.12.2020, 10:32