Разом сильніші !

ВІЙНА
20.07.2022, 12:17
Разом сильніші !

На Конотопщині поліцейські роздали гуманітарну допомогу сім’ями, які опинилися в скрутних життєвих обставинах

У рамках акції «Разом сильніші 2.0» начальник Ювенальна поліція Сумської області спільно з начальником сектору ювенальної превенції Конотопського районного відділу поліції, старшим інспектором з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України та поліцейським офіцером Попівської територіальної громади надали допомогу сім’ям, які постраждали від дій ворога, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Цього разу поліцейські за власний рахунок допомогли  багатодітній родині в селі Великий Самбір. Сім’я постраждала від дій окупантів, які перебували на території Конотопського району. Їхній будинок було зруйновано вибухом від снаряду.

Під час візиту поліцейські привезли та передали для малечі речі першої необхідності, а також продуктові набори, побутову хімію, одяг та іграшки.

Разом сильніші !_1

Родина була дуже вдячна правоохоронцям за таку потрібну в даний час допомогу. Батьки побажали поліцейським легкої служби та мирного неба над головою.

Читайте також:
Полтава
Друге за розмірами місто Полтавщини стає енергостійким на тлі постійних ракетних ударів росіян. Усе завдяки підтримці небайдужих французів.
06 травня, 06:00
Полтава
Дрони, тепловізори, планшети й не тільки — так допомагають захисникам України наші земляки. Влада ж Полтави досі свідомо пасе задніх.
24 квітня, 06:10
Полтава
Чим більше у наших захисників на фронті буде необхідної зброї й техніки, тим рішучіше відбуватиметься деокупація України. Це відомий факт.
04 квітня, 14:57
Полтава
Пристрій для збиття ворожих «пташок» передано фронтовикам 110-ї Окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.
02 квітня, 06:04
Полтава
Необхідне фронтовикам обладнання виявлятиме та знищуватиме загони ворога на передовій. Тиловики допомагають наближати перемогу.
19 березня, 08:18
Політика
Український народ несе тягар жахливого насильства росії у масштабній агресії, яка триває понад 2 роки. Нині Україна — щит і меч Європи.
14 березня, 19:16