Реформа юстиції запрацювала на Полтавщині

ПОЛТАВА
07.10.2016, 06:06
Реформа юстиції запрацювала на Полтавщині


Ще з 1-го травня припинилося надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації бізнесу та речових прав територіальними органами юстиції, повноваження яких не були достроково припинені на підставі розпоряджень Уряду.


Вже зараз по Полтавській області послуги у сфері державної реєстрації надають 77 суб'єктів, 7 акредитованих суб'єктів, а також приватні та державні нотаріуси.

Як розповідає голова територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко, запроваджено пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час реєстрації громадських формувань місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

- Наразі одними з найбільш популярних та затребуваних сервісів Мін'юсту на сьогоднішній день є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо в пологовому будинку - розповідає Ірина Пашко.

Полтава стала дев'ятим містом в Україні, де можна отримати таку послугу. Сьогодні загальна кількість закладів охорони здоров'я, де є такі фронт-офіси - 21 по усій області та по 2 у Полтаві і Кременчуці.


Читайте також:
Полтава
У Полтаві понівечили 400-річний дуб.
08 квітня, 09:15
Полтава
Такер Карлсон назвав погрози Трампа на адресу Ірану «огидними».
08 квітня, 06:23
Полтава
Бив по голові та пхав до рота платіжки.
07 квітня, 13:05
Полтава
Шестиразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи та чемпіонка світу з боксу Анжела Торська відзначає День народження.
30 березня, 09:45
Полтава
Яка дозволяє племʼю єхидни розділяти гаруючи
25 березня, 12:35
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58