Реформа юстиції запрацювала на Полтавщині

ПОЛТАВА
07.10.2016, 06:06
Реформа юстиції запрацювала на Полтавщині


Ще з 1-го травня припинилося надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації бізнесу та речових прав територіальними органами юстиції, повноваження яких не були достроково припинені на підставі розпоряджень Уряду.


Вже зараз по Полтавській області послуги у сфері державної реєстрації надають 77 суб'єктів, 7 акредитованих суб'єктів, а також приватні та державні нотаріуси.

Як розповідає голова територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко, запроваджено пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час реєстрації громадських формувань місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

- Наразі одними з найбільш популярних та затребуваних сервісів Мін'юсту на сьогоднішній день є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо в пологовому будинку - розповідає Ірина Пашко.

Полтава стала дев'ятим містом в Україні, де можна отримати таку послугу. Сьогодні загальна кількість закладів охорони здоров'я, де є такі фронт-офіси - 21 по усій області та по 2 у Полтаві і Кременчуці.


Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05