Рейдами на концерти відвертають увагу від Вугледара

Опінії
14.10.2024, 10:23
Рейдами на концерти відвертають увагу від Вугледара

Масове талановите відволікання уваги суспільства створює ілюзію, ніби на проблеми можна не зважати.

Народний депутат України

Люди ж зайняті. Люди дивляться серіал

Знаєте, що найбільше тривожить у новинах про рейд ТЦК на концерт «Океану Ельзи», а найбільше — в реакції на них?

Серіальні інстинкти.

Точковою дією зачеплено резонансну, знакову тему. Майстерно спровоковано розкол аудиторії. Тема підживлюється фотожабами та вкидами з усіх боків.

За цим усім — забуто втрату Вугледару. Фактично пропущено критичну ситуацію на Курщині. Майже ніхто не говорить про корені проблеми з мобілізацією.

Зеленський і його ОПа як би ні до чого.

Режисерська і сценарна група завжди поза кадром.

Але війна іде в реалі. І проблеми треба вирішувати в реалі. Бо масове талановите відволікання уваги суспільства створює ілюзію, ніби на проблеми можна не зважати. Люди ж зайняті. Люди дивляться серіал і реагують, як належить таргетним групам глядачів.

Тому про мобілізацію подумаємо завтра. А сьогодні повернемо фінансування Дорожнього фонду та захистимо гральний бізнес від оподаткування. Бо сценарній групі це цікавіше.

От тільки росіянам байдуже на серіали. Вони мають свій сценарій — завоювання України. І реалізовують його. Серіальні інстинкти їм в тому дуже допомагають — бо знижують гостроту сприйняття проблем і уповільнюють реакцію на них. Тим більше, що багато з серіальних прийомчиків — їхня ж розробка.

Треба дивитись крізь машкару. В новинах шукати те, від чого відвертають серіали. І вимагати від «слуг» розв'язувати справжні проблеми. Поки тримається Армія. Поки не стало надто пізно.

Читайте також:
Опінії
«Плівки Міндіча»: змова, мета якої — не посадити корупціонерів, а примусити Зеленського бути слухняним перед тим, хто запустив цей захід
вчора, 10:04
Політика
«Беріть відповідальність і не бійтеся померти»: шоумен Ганін висміяв чоловіків, загиблих при спробі втечі з України.
12 вересня, 18:05
Політика
Сергій Борзов, колишній голова Вінницької ОВА, знову у центрі скандалу.
10 вересня, 19:28
Політика
Наступним кроком життя українців в країні мрій зелемського стане споживання безсирного продукту та безмʼясної ковбаси.
08 вересня, 12:18
Політика
Д-2 НАБУ: від внутрішньої безпеки до скандалів.
08 вересня, 11:39
Опінії
Ситуація з нашим масовим виробництвом сучасної зброї, ракетної, зокрема, все більше нагадує фантасмагоричний ресторан.
06 вересня, 12:05