Решетилівка у жалобі. Захисник України Юрій Курин — на щиті

21 травня, 06:00
Решетилівка у жалобі. Захисник України Юрій Курин — на щиті

Полтавщину знов огорнув сум за втратою на фронті. Наш 39-річний земляк поліг смертю хоробрих у бою проти московитів.

В останню дорогу решетиля́нина Юрія Курина проводжала ледь не вся громада. Щемливі кадри із церемонії прощання люб'язно поділилася пресслужба органу місцевого самоврядування.

Зазначається, що чоловіка мобілізували до лав Сил оборони України у лютому цього року у званні солдата. Він обіймав посаду стрільця-снайпера в одному із десантно-штурмових батальйонів на Східному фронті.

«10 травня 2024 року Воїн поліг, виконуючи військовий обов'язок, у бою за Україну, її свободу та незалежність у районі села Невське Сватівського району Луганської області. Навколішки, зі скорботою у серці, зустрічали громадою домовину із тілом полеглого Героя Юрія. Поховали Захисника з усіма військовими почестями на кладовищі у селі Нова Михайлівка.

Молодий, скромний, спокійний, товариський, працелюбний — таким Юрій лишиться у пам'яті рідних, односельців, усіх, хто його знав. У цей важкий час кожен житель Решетилівської громади висловлює щирі співчуття сім'ї та рідним Юрія Леонідовича, розділяє біль втрати й схиляє голову у глибокій скорботі», — повідомили у міській раді.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою! Честь.

Решетилівка у жалобі. Захисник України Юрій Курин — на щиті_1
Решетилівка у жалобі. Захисник України Юрій Курин — на щиті_3
Решетилівка у жалобі. Захисник України Юрій Курин — на щиті_5
Решетилівка у жалобі. Захисник України Юрій Курин — на щиті_7
Решетилівка у жалобі. Захисник України Юрій Курин — на щиті_9
Некролог