Зниклий торік захисник Полтавщини Олександр Іняткін поліг у бою

24 січня, 21:47
Зниклий торік захисник Полтавщини Олександр Іняткін поліг у бою

Деякий час вояк проходив службу в обласному центрі. Проте вже від липня 2022 року брав активну участь у Слобожанській офензиві.

Трагічну звістку з фронту нині, 24 січня, виклала Новосанжарська селищна рада. Стрілець-помічник гранатометника народився і виріс у сусідньому селі Старі Санжари, а поліг смертю хоробрих у бою на Донецькому напрямку весною 2023 року.

Впродовж 10 місяців рідні та близькі не знали про втрату, не полишали надію знайти Олександра Іняткіна, з яким зник зв'язок 19 березня. Лише завдяки ДНК-експертизі вдалося встановити загибель українського захисника під час штурмових дій окупантів.

«Це були страшні часи очікування, безрезультатних пошуків і сподівань. На превеликий для всієї нашої громади жаль, маємо підтвердити інформацію про смерть Олександра Іняткіна — бійця механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А4007.

Краються від болю серця мешканців громади від усвідомлення непоправної втрати. Не стало хороброго воїна, справжнього патріота, чудової, доброї, відповідальної людини. Він боровся за нас, за наше теперішнє і майбутнє. У військовослужбовця залишилися двоє синів. Про дату й час поховання буде повідомлено додатково », — прокоментували у Новосанжарській раді.

Своєю чергою, інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника. Вічна шана і світла пам'ять Герою!

Некролог