Реставрація під контролем «кращих реставраторів»

ПОЛТАВА
15 січня, 09:48
Реставрація під контролем «кращих реставраторів»
Фото: Facebook

Що не день, то перл, як від представників Зе-влади, так і від нечисленних прихильників "президента Голобородька".

Про це свідчить черговий допис заступниці голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерини Рижиченко на її приватній Facebook-сторінці.

У соціальній мережі чиновниця хизується новим етапом ремонтних робіт у Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського, здійснювані неоформленими юридично працівниками ТОВ "Марк Строй".

За її словами, реставрація будівлі музейної установи (тобто, пам'ятки історії та архітектури національного значення – ​прим. ред.) у межах президентської програми "Велике будівництво" знаходиться (увага!) – "під контролем кращих реставраторів України".

При цьому вказати імена та прізвища цих "кращих реставраторів" заступниця голови Полтавської ОДА чомусь не наважилася.

«Робітники продовжують розшивати й ін'єктувати тріщини стін та стелі, а також обробляють їх протигрибковими розчинами. Фахівці реставрують дверні полотна й наличники зали урочистостей. У ній також відштукатурили стіни під укладання кахлів; встановили риштування з помостами для проведення реставрацій і розписів стелі й стін», – скупо відзвітувала Катерини Рижиченко у Facebook.

Також чиновниця облдержадміністрації не уточнила, коли та де саме у музеї поставлять славнозвісний рояль "президента Голобородька", на якому той полюбляє грати статевим органом для своїх "слуг" у вільний від комедіантства час.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вітчизняна поліція продовжує розслідувати справу про "відкати" фаворитам "Великого будівництва" на ремонті доріг за 2,1 мільярда гривень.

Реставрація під контролем «кращих реставраторів»_1
Читайте також:
Українські молочарі мають виробляти не менш як 6 мільйонів тонн продукції у промисловому секторі вже з цього року.
14 січня, 12:39
Володимир Зеленський і його "слуги неукраїнського народу" вихваляються передчасною перемогою над вітчизняними олігархами.
05 січня, 11:25
Інвестори негативно зреагували на обрання президентом Республіки Чилі ідейного неомарксиста з родини емігрантів Ґабріеля Борича.
21.12.2021, 15:04
Вабить тисяча, як Яременка табуйоване! Зрештою, не встоює людина перед спокусою – заштрикується...
21.12.2021, 09:59
"Міцні господарники", всюдисущі знавці розв'язання нагальних державних проблем та "експерти від влади" знову торгують лицем на ТБ.
04.12.2021, 15:48
Очільниця генеральної прокуратури вчергове оголосила про похід проти корупційної гідри, що роз'їдає українське суспільство.
29.11.2021, 14:21