Реставрація під контролем «кращих реставраторів»

ПОЛТАВА
15.01.2022, 09:48
Реставрація під контролем «кращих реставраторів»
Фото: Facebook

Що не день, то перл, як від представників Зе-влади, так і від нечисленних прихильників "президента Голобородька".

Про це свідчить черговий допис заступниці голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерини Рижиченко на її приватній Facebook-сторінці.

У соціальній мережі чиновниця хизується новим етапом ремонтних робіт у Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського, здійснювані неоформленими юридично працівниками ТОВ "Марк Строй".

За її словами, реставрація будівлі музейної установи (тобто, пам'ятки історії та архітектури національного значення – ​прим. ред.) у межах президентської програми "Велике будівництво" знаходиться (увага!) – "під контролем кращих реставраторів України".

При цьому вказати імена та прізвища цих "кращих реставраторів" заступниця голови Полтавської ОДА чомусь не наважилася.

«Робітники продовжують розшивати й ін'єктувати тріщини стін та стелі, а також обробляють їх протигрибковими розчинами. Фахівці реставрують дверні полотна й наличники зали урочистостей. У ній також відштукатурили стіни під укладання кахлів; встановили риштування з помостами для проведення реставрацій і розписів стелі й стін», – скупо відзвітувала Катерини Рижиченко у Facebook.

Також чиновниця облдержадміністрації не уточнила, коли та де саме у музеї поставлять славнозвісний рояль "президента Голобородька", на якому той полюбляє грати статевим органом для своїх "слуг" у вільний від комедіантства час.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вітчизняна поліція продовжує розслідувати справу про "відкати" фаворитам "Великого будівництва" на ремонті доріг за 2,1 мільярда гривень.

Реставрація під контролем «кращих реставраторів»_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
«ВідновиДІМ» і полтавська альтернатива: хто і як отримає допомогу на ремонт?
27 травня, 17:28
Світ
Господар Білого дому визнав — Америці байдужі права людини, тож робіть що і з ким забажаєте. Захищати демократію у світі більше нема кому.
15 травня, 21:42
Світ
Загальна вартість святкування може сягнути 45 мільйонів доларів.
15 травня, 09:23
Політика
Кремлівський диктатор демонструє світові, що саме він контролює дозатор дипломатичного успіху Дональда Трампа. У Білому домі не заперечують.
08 травня, 21:42
Політика
Румунські виборці знову стали на граблі популізму, віддавши голоси черговому TikTokеру. Брюссельська бюрократія може втрати свого члена.
07 травня, 12:36
Економіка
Розробка надр в Україні буде сповільнена через високі ризики та мапи совєцьких часів. Дональд Трамп знову припустився помилки.
05 травня, 12:34