Революційна технологія, що може допомогти повернути час назад

26 березня, 15:14
Революційна технологія, що може допомогти повернути час назад

Фізик Рон Маллетт оголосив про створення передового математичного рівняння, що відкриває шлях до подорожей у часі.

Дана ідея, яка раніше вважалася частиною наукової фантастики, тепер знаходить шлях до реальності. Після смерті свого батька в юності, Маллетт знайшов втіху в науковій літературі, зокрема в роботах Герберта Уеллса, як «Машина часу», що надихнуло його досліджувати можливості здійснення часових подорожей.

Про це йдеться у матеріалі earth.com.

Виходячи з вивчення чорних дір і теорій відносності Альберта Ейнштейна, Маллетт прийшов до висновку, що створення часових циклів можливе через використання гравітаційного впливу чорних дір. Його концепція передбачає використання лазерного кільця для створення ефекту, що спотворює простір і час, подібно до чорної діри.

Попри ряд викликів, включаючи потребу в «енергії на галактичному масштабі» та обмеження сучасних технологій, професор залишається оптимістичним щодо реалізації своєї теорії. Втім, він вказує, що машина часу зможе надсилати інформацію у минуле тільки після її активації, обмежуючи можливість подорожей у часі до моменту її створення.

Ключовим елементом теорії Маллетта є ідея просторово-часового континууму, що об’єднує просторові і часові виміри в один чотиривимірний простір. Це змінює наше уявлення про реальність.

Дослідження простору-часу додатково підкріплене виявленням гравітаційних хвиль, демонструючи динамічну природу Всесвіту і відкриваючи нові можливості для спостереження космічних подій, недоступних раніше.

Читайте також:
Життя
Природна екосистема у бразильській сельві, яку часто називають «легенями Землі», у небезпеці. Кліматичні зміни впливають на стан лісів.
22 травня, 21:43
Історія
Знайдений ще 1903 року у печері Чеддер на Туманному Альбіоні кістяк первісної людини — цінний артефакт. Його рідкість у ДНК-коді.
12 травня, 19:49
Історія
Науковці вивчили геноми людей, які жили на території середньовічного Аварського каґанату часів його розквіту. Вперше складено їхні родоводи.
28 квітня, 16:12
Життя
Нова 3D-карта Всесвіту може змінити наше уявлення про темну енергію.
06 квітня, 08:33
Життя
Тексти пісень стали простішими та егоїстичнішими.
30 березня, 19:06
Життя
Популярність комп'ютерних і on-line ігор зростає у всьому світі. Серед шанувальників не лише молодь, а й люди різного віку та інтересів.
20 березня, 14:56