Революційна технологія, що може допомогти повернути час назад

26 березня, 15:14
Революційна технологія, що може допомогти повернути час назад

Фізик Рон Маллетт оголосив про створення передового математичного рівняння, що відкриває шлях до подорожей у часі.

Дана ідея, яка раніше вважалася частиною наукової фантастики, тепер знаходить шлях до реальності. Після смерті свого батька в юності, Маллетт знайшов втіху в науковій літературі, зокрема в роботах Герберта Уеллса, як «Машина часу», що надихнуло його досліджувати можливості здійснення часових подорожей.

Про це йдеться у матеріалі earth.com.

Виходячи з вивчення чорних дір і теорій відносності Альберта Ейнштейна, Маллетт прийшов до висновку, що створення часових циклів можливе через використання гравітаційного впливу чорних дір. Його концепція передбачає використання лазерного кільця для створення ефекту, що спотворює простір і час, подібно до чорної діри.

Попри ряд викликів, включаючи потребу в «енергії на галактичному масштабі» та обмеження сучасних технологій, професор залишається оптимістичним щодо реалізації своєї теорії. Втім, він вказує, що машина часу зможе надсилати інформацію у минуле тільки після її активації, обмежуючи можливість подорожей у часі до моменту її створення.

Ключовим елементом теорії Маллетта є ідея просторово-часового континууму, що об’єднує просторові і часові виміри в один чотиривимірний простір. Це змінює наше уявлення про реальність.

Дослідження простору-часу додатково підкріплене виявленням гравітаційних хвиль, демонструючи динамічну природу Всесвіту і відкриваючи нові можливості для спостереження космічних подій, недоступних раніше.

Читайте також:
Мистецтво
Завдяки штучному інтелекту компанія Prodigy Education дослідила тексти англійськомовних пісень найкращих виконавців за версією Billboard.
06 листопада, 21:46
Життя
Практично весь урожай кави у світі відноситься лише до двох його сортів: арабіки та робусти. Інші ж — доволі рідкісні та вкрай дорогі.
27 жовтня, 18:49
Історія
Раби — основне джерело багатства колоніальних компаній Атлантики. Цей грошовий колообіг увійшов до історії під назвою «трикутна торгівля».
06 жовтня, 18:49
Життя
Пояснення цього явища у науковому сенсі досі не існувало.
21 вересня, 08:38
Світ
Говорячи про пустелі, найчастіше уявляємо Сахару, Атакаму, Ґобі чи Олешківські піски. Однак під це визначення підходить й... Антарктида!
15 вересня, 11:45
Життя
Науковці дослідили, як мозок реагує на різні види любові.
26 серпня, 18:15