Результат тендеру «Укргазвидобування» на $10 000 вирішила 1 гривня

УКРАЇНА
30.05.2018, 07:30

ПАТ «Укргазвидобування» в особі філії «Управління з переробки газу та газового конденсату» оприлюднило 17 травня 2018 року результати держзакупівлі «послуг з технічного огляду та випробовувань» на суму 241 840 грн, переможець у якому визначився з економією в 1 гривню.

Про це йдеться в результатах тендеру на сайті ProZorro.

У конкурсі взяло участь 4 компанії: ТОВ «Науково-виробнича фірма «Зонд», ТОВ «Вікойл», ТОВ СП «Товариство технічного нагляду Діекс», ТОВ «Лабораторія НК та ТД». Компанія «Зонд» запропонувала за оголошені послуги 185 499 грн, тоді як ТОВ «Вікойл», за дивним збігом, 185 500 грн.

Зазначимо, що сам замовник тендеру, за моніторингом Dozorro, входить до топ-7 найнечистоплотніших держкомпаній України.

ТОВ «Науково-виробнича фірма «Зонд», як зазначав сайт «Наші гроші», належить працівникам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Майже 81% підприємства належить Олегу та Максиму Карпашам. Олег Карпаш – проректор з наукової роботи і міжнародної діяльності інституту. Його син, 34-річний Максим Карпаш, є одним з наймолодших професорів України, доктором технічних наук та директором Науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики і екології. Ще 10% підприємства належать директорові Назару Тацаковичу, а Ігорю Рибіцькому та Ярославу Даниляку – 5 та 4% відповідно.

«Вікойл» згадується в пресі як фірма, близька до екс-нардепа Сергія Кацуби – переможця минулорічного тендеру «Укргазвидобування» на проведення 3D-сейсмики на Мелихівсько-Євремівському і Західно-Хрестищенському майданчиках.

Дніпровський «Дієкс» є компанією колишнього помічника голови Держрегуляторної служби Ксенії Ляпіної. Це та сама фірма, яка була жертвою в історії з хабарництвом, коли СБУ затримала першого заступника Держслужби праці Михайла Бардонова на хабарі в 100 000 грн.