РФ і КНР намагаються гальванізувати труп СССР

СВІТ
24.04.2023, 17:31
РФ і КНР намагаються гальванізувати труп СССР
Фото: Telewizja Polska

Китайський посол у Франції Лю Шає говорить те, що насправді думають у Пекіні, але не хочуть казати, на відміну від Москви.

Про це у коментарі для кореспондента інформаційної агенції "Останній Бастіон" заявила антрополог і політолог-міжнародник із Техаського Університету в Остіні Василина Орлова.

За її словами, дипломат із КНР відверто заблукав в історії, висловивши не свою думку, а господарів із Комуністичної партії, відмовляючи в юридичних підставах для існування суверенітету колишнім 15 республікам СССР.

«Але у цій скандальній ситуації показовим є от що. Поки Естонія, Латвія, Литва, та Молдова вимагали від Китаю пояснень, а Україна назвала висловлювання абсурдом, Росія, як правонаступниця СССР, не зажадала жодних коментарів. Чому? Ну, бо васал не може нічого сказати проти своїх китайських сюзеренів», – пояснює Василина Орлова.

Насправді слід розуміти, Росія (чи пак Московія – прим. ред.) зробила все, щоби вважатися єдиною наступницею Совєцького Союзу, а у складі самого СССР була колоніальним "майстром", тож їй такі висловлювання на руку.

«Власне, так. Інакше й туги за Совком не було б, і пам'ятники Лєніну не нагромаджували б на окупованих територіях України, і не вважали розвал СССР "найбільшою трагедією XX століття". Росія це і є міні-СССР. Захоплення територій України, погрози Молдові та країнам Балтії – всі частини не те щоби плану, але напів-ідеї, напівмрії відтворити СССР. А те, що в цьому новому СССР все одно не буде виробництв і будь-якого містобудування, образів майбутнього, – мрійників не дуже хвилює.

Можливо, вони мають свідомість представників каргокульту. Можливо, їм достатньо начепити георгіївську стрічку, ганьбити дідів під горілку на шабашах "Безсмертного полку" і згадувати Юрка Гагаріна чи смак давно згнилого вже пломбіру у роті... Виходить, що РФ і КНР нині намагаються гальванізувати труп померлої 30 років тому держави. Застрягли десь далеко у минулому. То втечу Віктора Януковича хотіли переграти, то СССР перезбирати. Все це бажання і надії кабінетних старців, які фантазують порожнє у світі, що давно змінився», – висновує Василина Орлова.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що у Росії, в її нинішньому вигляді, немає майбутнього, – це державне утворення приречена на знищення.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Опінії
Голова держави Андрій Єрмак оголосив про підготовку до нових міжнародних перемовин. Перемога України скасовується блазнями з Банкової.
13:40
Світ
Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі
12 червня, 17:01
Політика
Лідери фракції «Альтернатива для Німеччини» (AfD) Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що термін повноважень Зеленського закінчився
12 червня, 09:33
Світ
Спікер Палати представників Джонсон вважає, що нинішніх дозволів для ЗСУ на використання зброї США від адміністрації Байдена, недостатньо.
06 червня, 10:25
Політика
Китай хоче, щоб росія продавала йому газ за внутрішньоросійськими цінами, - Financial Times
03 червня, 18:21
Опінії
Чому Захід та росія конфліктують уже тисячоліття?
31 травня, 09:03