РФ і КНР намагаються гальванізувати труп СССР

СВІТ
24 квітня, 17:31
РФ і КНР намагаються гальванізувати труп СССР
Фото: Telewizja Polska

Китайський посол у Франції Лю Шає говорить те, що насправді думають у Пекіні, але не хочуть казати, на відміну від Москви.

Про це у коментарі для кореспондента інформаційної агенції "Останній Бастіон" заявила антрополог і політолог-міжнародник із Техаського Університету в Остіні Василина Орлова.

За її словами, дипломат із КНР відверто заблукав в історії, висловивши не свою думку, а господарів із Комуністичної партії, відмовляючи в юридичних підставах для існування суверенітету колишнім 15 республікам СССР.

«Але у цій скандальній ситуації показовим є от що. Поки Естонія, Латвія, Литва, та Молдова вимагали від Китаю пояснень, а Україна назвала висловлювання абсурдом, Росія, як правонаступниця СССР, не зажадала жодних коментарів. Чому? Ну, бо васал не може нічого сказати проти своїх китайських сюзеренів», – пояснює Василина Орлова.

Насправді слід розуміти, Росія (чи пак Московія – прим. ред.) зробила все, щоби вважатися єдиною наступницею Совєцького Союзу, а у складі самого СССР була колоніальним "майстром", тож їй такі висловлювання на руку.

«Власне, так. Інакше й туги за Совком не було б, і пам'ятники Лєніну не нагромаджували б на окупованих територіях України, і не вважали розвал СССР "найбільшою трагедією XX століття". Росія це і є міні-СССР. Захоплення територій України, погрози Молдові та країнам Балтії – всі частини не те щоби плану, але напів-ідеї, напівмрії відтворити СССР. А те, що в цьому новому СССР все одно не буде виробництв і будь-якого містобудування, образів майбутнього, – мрійників не дуже хвилює.

Можливо, вони мають свідомість представників каргокульту. Можливо, їм достатньо начепити георгіївську стрічку, ганьбити дідів під горілку на шабашах "Безсмертного полку" і згадувати Юрка Гагаріна чи смак давно згнилого вже пломбіру у роті... Виходить, що РФ і КНР нині намагаються гальванізувати труп померлої 30 років тому держави. Застрягли десь далеко у минулому. То втечу Віктора Януковича хотіли переграти, то СССР перезбирати. Все це бажання і надії кабінетних старців, які фантазують порожнє у світі, що давно змінився», – висновує Василина Орлова.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що у Росії, в її нинішньому вигляді, немає майбутнього, – це державне утворення приречена на знищення.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Політика
Матеуш Моравецький застеріг Україну від союзу з Німеччиною.
10:56
Світ
Токаєв більше не зважає на думку Кремля.
вчора, 10:20
Світ
Пропозиції щодо тимчасового фінансування американського уряду ще має підтримати Сенат.
вчора, 06:50
Новини
Громадським діячам легше достукатися аж до Білого Дому, ніж до ОП на Банковій.
26 вересня, 14:39
Світ
Державницька мудрість полягатиме в швидкій адаптації до реалій.
25 вересня, 12:35
Політика
Якби на Банковій не крали і мали мозги, то з першого дня створили міжпарламентську комісію по контролю над витратами
25 вересня, 09:31