РФ вкрала в Україні зернових на $1 млрд, – дані NASA

КРИМІНАЛ
03.12.2022, 18:18
РФ вкрала в Україні зернових на $1 млрд, – дані NASA
Фото: Maxar

З тимчасово окупованих українських територій росіяни привласнили 6 мільйонів тонн пшениці, вивізши вантажівками та кораблями за кордон.

Про це свідчить аналіз фахівців американського Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA), передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося дізнатися, представники загарбницького і терористичного контингенту з РФ вкрали влітку майже 88% озимих культур, посіяних на угіддях за лінією фронту від Снігурівки до Вовчанська.

«Майже чверть української пшениці вирощується на землях, які російські війська тимчасово окупували з 24 лютого поточного року. Наші оцінки стосуються пшениці й поки що виключають інші культури чи харчові продукти, які зберігалися на складах. Зокрема і тих, що розташовані впритул або вздовж лінії зіткнення сторін конфлікту», – йдеться у матеріалі NASA.

Також уточнюється, що вкрадену у нас пшеницю Кремль продав дружнім собі режимам, перш за все Ірану та Сирії, але обсяги вантажів на тепер лишаються невідомими.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у морських вантажоперевезеннях існує 100 і 1 схема як обійти заборони, росіяни змогли знайти та скористатися зерновою шпариною.

Читайте також:
Кримінал
Земляки Адольфа Гітлера лишилися "гідні" справи ідеолога нацизму, ставши на бік російського агресора у війні проти України.
вчора, 13:32
Війна
Чи планує старий кремлівський бункерний щур, схибнутий на реконструкції Другої світової війни, спрямувати малечу на фронту, – нині невідомо.
28 січня, 18:37
Світ
росія і Білорусь спільно відповідатимуть за злочини в Україні, - рішення ПАРЄ щодо спецтрибуналу
26 січня, 14:25
Війна
За підрахунками СБУ, дії Олега Тимошина спричинили загибель 88 та поранення 240 мирних українців
24 січня, 15:16
Кримінал
Масову загибель біоресурсів у Каховському водосховищі у межах Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей спричинили окупанти.
19 січня, 19:26
Війна
Європарламент закликає до створення міжнародного трибуналу щодо злочинів агресії росії та білорусі проти України
19 січня, 16:01