Рибна галузь в Україні у глибокій кризі через повномасштабну війну

ЕКОНОМІКА
14.09.2022, 07:00
Рибна галузь в Україні у глибокій кризі через повномасштабну війну

На понад 60% скоротився вітчизняний вилов водних біоресурсів у порівнянні з 2021 роком, а виною тому – російська військова агресія.

Про це йдеться у звіті, оприлюдненого пресцентром Державного агентства меліорації та рибного господарства, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, за останні 8 місяців в Азово-Чорноморському басейні промислова діяльність українськими суб'єктами господарювання взагалі не здійснювалася.

«У зв'язку з війною, розпочатою РФ у кінці лютого 2022 року, та запровадженням воєнного стану промисловий вилов припинили або частково припинили близько 80% користувачів водних біоресурсів. Водночас російська агресія створила перешкоди для здійснення науково-дослідної діяльності у галузі рибного господарства, значних втрат зазнали також аквакультурні господарства, СТРГ і український промисел за межами юрисдикції України», – повідомили у пресцентрі Держрибагентства.

Також у відомстві додають, що станом на 1 вересня поточного року втрати суб'єктів рибного господарства України через дії окупантів складають щонайменше майже $40 мільйонів.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на нашу планету чекає небачений досі голод світового масштабу, адже росіяни свідомо провокують глобальну кризу.

Читайте також:
Полтава
На тлі спротиву російській воєнній агресії у тилових містах України не припиняється нищення навколишнього середовища.
вчора, 21:09
Життя
Нещодавно голова Держлісагентства оголосив про намір збудувати 500 кілометрів нових лісових доріг.
16 березня, 20:05
Життя
Населення прибережних районів у всьому світі вже готується до підвищення рівня моря
15 лютого, 16:40
Життя
Багато продуктів, які сприяють вирубці лісів, більше не можна буде імпортувати та продавати в Європейському Союзі.
06.12.2022, 14:00
Життя
Досить труїти землю своїми тілами, і формальдегідами, якими насичені мертві оболонки душ людських.
03.11.2022, 15:10
Життя
Мамаївські служаки-комунальники, які за сумісництвом перебувають на окладі жителів Полтавської громади, взялися рубати дерева у місті.
18.10.2022, 09:18