Рибна галузь в Україні у глибокій кризі через повномасштабну війну

ЕКОНОМІКА
14.09.2022, 07:00
Рибна галузь в Україні у глибокій кризі через повномасштабну війну

На понад 60% скоротився вітчизняний вилов водних біоресурсів у порівнянні з 2021 роком, а виною тому – російська військова агресія.

Про це йдеться у звіті, оприлюдненого пресцентром Державного агентства меліорації та рибного господарства, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, за останні 8 місяців в Азово-Чорноморському басейні промислова діяльність українськими суб'єктами господарювання взагалі не здійснювалася.

«У зв'язку з війною, розпочатою РФ у кінці лютого 2022 року, та запровадженням воєнного стану промисловий вилов припинили або частково припинили близько 80% користувачів водних біоресурсів. Водночас російська агресія створила перешкоди для здійснення науково-дослідної діяльності у галузі рибного господарства, значних втрат зазнали також аквакультурні господарства, СТРГ і український промисел за межами юрисдикції України», – повідомили у пресцентрі Держрибагентства.

Також у відомстві додають, що станом на 1 вересня поточного року втрати суб'єктів рибного господарства України через дії окупантів складають щонайменше майже $40 мільйонів.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на нашу планету чекає небачений досі голод світового масштабу, адже росіяни свідомо провокують глобальну кризу.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43