Рибна галузь в Україні у глибокій кризі через повномасштабну війну

ЕКОНОМІКА
14.09.2022, 07:00
Рибна галузь в Україні у глибокій кризі через повномасштабну війну

На понад 60% скоротився вітчизняний вилов водних біоресурсів у порівнянні з 2021 роком, а виною тому – російська військова агресія.

Про це йдеться у звіті, оприлюдненого пресцентром Державного агентства меліорації та рибного господарства, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, за останні 8 місяців в Азово-Чорноморському басейні промислова діяльність українськими суб'єктами господарювання взагалі не здійснювалася.

«У зв'язку з війною, розпочатою РФ у кінці лютого 2022 року, та запровадженням воєнного стану промисловий вилов припинили або частково припинили близько 80% користувачів водних біоресурсів. Водночас російська агресія створила перешкоди для здійснення науково-дослідної діяльності у галузі рибного господарства, значних втрат зазнали також аквакультурні господарства, СТРГ і український промисел за межами юрисдикції України», – повідомили у пресцентрі Держрибагентства.

Також у відомстві додають, що станом на 1 вересня поточного року втрати суб'єктів рибного господарства України через дії окупантів складають щонайменше майже $40 мільйонів.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на нашу планету чекає небачений досі голод світового масштабу, адже росіяни свідомо провокують глобальну кризу.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Від завтра (15 лютого) рибалкам не дозволено виловлювати прісноводного хижака. Заборона триватиме до 31 березня включно.
14 лютого, 21:47
Полтава
Диких звірів виявили напередодні під час проведення обліку у Вороньківському лісництві. Вони рухалися врізнобіч, тікаючи від дронів.
12 лютого, 06:01
Світ
Мікроскопічні залишки комах виявили ірландські студенти під час розкопок у графстві Нортумберленд. Знахідка неабияк здивувала науковців.
06 лютого, 12:23
Життя
Усі висаджені інвазійні дерева зарахували до президентської програми Зеленського «Зелена країна»
22 січня, 18:20
Світ
Столиця і найбільше місто Ісландії вперше у XXI столітті може зазнати значних руйнувань. Причина — виверження вулкана Фаґрадальсф'ядль.
12.11.2023, 15:03
Життя
Екоцид, який чинять загарбники в Україні, набуває загрозливих масштабів. Ворог нищить усе живе, до чого може дотягнутися.
09.11.2023, 10:12