Рік «плідної праці» лейтенанта Баканова: тютюнова контрабанда зміцнила свої позиції

28 серпня, 10:29
Рік «плідної праці» лейтенанта Баканова: тютюнова контрабанда зміцнила свої позиції
Фото: Google

Торік у липні Володимир Зеленський наказав звільнити митників, підозрюваних у неналежній боротьбі з контрабандою.

Водночас присутній на тій зустрічі в Ужгороді очільник Служби безпеки України встиг доповісти "гаранту" про перші блискавичні перемоги над тютюновою мафією.

Однак минуло повних 13 місяців, а контрабандні схеми як працювали організовано, так і продовжують надалі завдавати шкоди державному бюджету.

Як заявив журналіст Євген Плінський, цілком імовірно, що до оборудки можуть бути причетні працівники СБУ, котрі свою бездіяльність по боротьбі з корупцією вішають на митницю.

Контрабандні цигарки на українському ринку
Контрабандні цигарки на українському ринку

«А де ж наше славетне 4-е управління "К", що зобов'язане все це пильнувати та оперативно припиняти. Щось їх навіть не чути. Зате видно, що по всіх містах України відкрито торгують контрабандними цигарками у нечуваних масштабах. Так чим там "четвірка" займається? Чи не час комусь розібратися», — слушно запитує Євген Плінський.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що співробітники СБУ, податкові декларації яких залишаються засекреченими, не цураються відкрито розкошувати.

Звідки у держслужбовців, котрі мають боротися з корупцією та контрабандою, шалені кошти на це, гадаємо, питання риторичне.

Читайте також:
"Останній Бастіон" у своїй публікації повідомляв про варварське знищення столітніх дубів поблизу села Буланове.
13 жовтня, 13:06
«А урод-то сидит на уроде и уродом другим погоняет, и это всё — при народе, который приветствует и вроде бы всё одобряет», — В. Висоцький.
28 вересня, 10:39
Служба безпеки України викрила механізм розтрати бюджетних коштів екскерівниками Укртрансбезпека на понад 100 мільйонів гривень.
25 серпня, 17:55
Начальник Головного управління СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Василь Малюк патронує тютюновий бізнес.
05 серпня, 14:51
Про останні шпигунські скандали в правоохоронних органах.
17 червня, 19:29
В спецслужбі зовсім вже заплутались в цифрах?
14 травня, 15:38