"Рильце в пушку" - шахрайство першого заступника голови РДА Іваніни. Епізод ІІ

ПОЛТАВА
23.09.2015, 04:39
"Рильце в пушку" - шахрайство першого заступника голови РДА Іваніни. Епізод ІІ

Епізод ІІ. Конкурс Головного управління інформаційної та внутрішньої політики Полтавської ОДА

В 2012 році Головне управління інформаційної та внутрішньої політики Полтавської ОДА проводило конкурс проектів, розроблених громадськими організаціями. Одним з переможців конкурсу став Фонд розвитку громади «Ініціатива». На проект «Велокраїна – Полтавський край запрошує» фонд О.Іваніни виграв 17900 грн. Керівником проекту стала член фонду, уже згадувана в попередньому епізоді Олена Кульбака (сестра дружини Іваніни).

Розглянемо більш детально реалізацію даного проекту. Метою проекту було заявлено наступне: «створення інфраструктури для рекреаційних та пізнавальних велосипедних поїздок та популяризація цього способу відпочинку серед українських та іноземних туристів». Термін реалізації – травень-вересень 2012 року.

Однак, всі бюджетні кошти, виділені на створення велоінфраструктури фонд «Ініціатива» витратив за один місяць – вересень 2012 року, наступним чином:

Поліграфічні витрати – 9600 грн., виготовлення біл-бордів – 6000 грн., виготовлення рекламного ролику – 1000 грн., транспортні послуги – 1300 грн.

Як бачимо, НА ЗАЯВЛЕНУ МЕТУ НЕ ПІШЛО НІ КОПІЙКИ. Натомість уся сума фактично витрачена на рекламні послуги. Як від цього покращилась інфраструктура для велосипедних поїздок?

Зупинимось на поліграфічних витратах. Згідно звіту «Ініціативи» на 9600 грн. було розроблено та виготовлено п’ять вело-туристичних буклетів. Усі вони надруковані на листах формату А4, який складається втричі, утворюючи буклет. Звісно, орієнтуватись по картам маршрутів, які зображені на буклетах, практично неможливо. Тому відверто – користі від них ніякої. Два з п’яти розроблених маршрутів мають чітке проросійське забарвлення: «До кринички Петра І» і «Полтавська битва. Від переправи до Перемоги».

Та, мабуть, головним у цій справі була не мета, а сам процес. Бо виготовляло буклети на замовлення «Ініціативи» таке собі Рекламне агентство «Шосте почуття». Його керівник – Сергій Єльченко є депутатом Октябрської районної у м.Полтаві ради від Партії регіонів. У той же час Олександр Іваніна, чий фонд розплатився з Єльченком бюджетними грошима, був керівником Октябрської районної у м.Полтаві організації Партії регіонів. Керівник проекту - Олена Кульбака, теж є депутатом Октябрської райради від Партії регіонів. На виборах по спискам від ПР Кульбака йшла четвертим номером, а Єльченко – п’ятим. 

В реалізації проекту вбачається нецільове використання бюджетних коштів. Якусь долю відповідальності має понести і депутат Полтавської обласної ради від Партії регіонів Микола Перепелиця, який на той час очолював Головне управління інформаційної та внутрішньої політики Полтавської ОДА та був головою конкурсної комісії.


Читайте також:
Малеча села Терентіївка дочекалася сучасного ігрового майданчика, який обладнали на лісовій галявині.
10:22
Полтавські пожежники та працівники лісового господарства вчилися разом оперативно локалізовувати й ліквідовувати займання в екосистемах.
вчора, 13:44
З наступного тижня у кременчуцькому мікрорайоні Молодіжний розпочнуться планові роботи з реконструкції теплових мереж.
вчора, 08:46
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
12 серпня, 10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
12 серпня, 08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48