Ринок криптовалют переживає потрясіння через штам Omicron

06.12.2021, 19:46
Ринок криптовалют переживає потрясіння через штам Omicron
Фото: google

За вихідні біткойн упав більш ніж на 20% від своєї вартості

Минулого тижня, коли ринки вагалися через побоювання, що штам Omicron може зірвати відновлення світової економіки, ціни на криптовалюту залишалися напрочуд стабільними.

Потім настали вихідні, біткойн впав більш ніж на 20% лише за одну суботу. Зараз він оцінюється приблизно у $48,6 тис. проти $57 тис. на початку грудня.


"Ми спостерігаємо постійний страх перед штамом Omicron", — сказав у інтерв'ю Маркус Сотіріу, трейдер з продажу брокера цифрових активів GlobalBlock.

Прибічники біткойна часто рекламували можливість його використання як активу-притулку, який торгується незалежно від акцій, облігацій та товарів, що дає йому потенційну роль для інвесторів, які прагнуть збалансувати свої ризики.

Однак, падіння біткойнів, яке аналітики пов'язують із глобальним пригніченням настроїв, є ознакою того, що найбільша криптовалюта залишається тісно корельованою з іншими частинами ринку.

Читайте також:
Політика
1428 українських чиновників задекларували криптовалюту. Хто задекларував найбільше?
12 лютого, 11:35
Життя
Людство має узгоджувати життя із законами фізичної, біологічної, соціальної природи. Це є прогрес, бо Мати-Природа — Найвищий Законодавець!
вчора, 07:17
Життя
Найближчі родичі бджіл діляться знаннями так само як люди чи шимпанзе. Ймовірно, їхній колективний розум більш особистий, ніж вважалося.
20 червня, 08:21
Життя
Комахи мають надзвичайну чуйність нюхових нейронів. Медоносних бджіл можна використовувати для розробки нових засобів ранньої діагностики.
16 червня, 17:30
Життя
Якщо не можете реалізувати себе професійно, або помилилися з фахом, — ризикуєте стати злочинцем, маніяком, психом. Чи можливо це виправити?
16 червня, 10:34
Життя
Результати дослідження показали, що більше споживання певних овочів корелювало з нижчим рівнем глюкози у крові.
13 червня, 18:31