Ринок криптовалют переживає потрясіння через штам Omicron

06.12.2021, 19:46
Ринок криптовалют переживає потрясіння через штам Omicron
Фото: google

За вихідні біткойн упав більш ніж на 20% від своєї вартості

Минулого тижня, коли ринки вагалися через побоювання, що штам Omicron може зірвати відновлення світової економіки, ціни на криптовалюту залишалися напрочуд стабільними.

Потім настали вихідні, біткойн впав більш ніж на 20% лише за одну суботу. Зараз він оцінюється приблизно у $48,6 тис. проти $57 тис. на початку грудня.


"Ми спостерігаємо постійний страх перед штамом Omicron", — сказав у інтерв'ю Маркус Сотіріу, трейдер з продажу брокера цифрових активів GlobalBlock.

Прибічники біткойна часто рекламували можливість його використання як активу-притулку, який торгується незалежно від акцій, облігацій та товарів, що дає йому потенційну роль для інвесторів, які прагнуть збалансувати свої ризики.

Однак, падіння біткойнів, яке аналітики пов'язують із глобальним пригніченням настроїв, є ознакою того, що найбільша криптовалюта залишається тісно корельованою з іншими частинами ринку.

Читайте також:
Життя
Здолати відстань завдовжки 55 мільйонів кілометрів у космічному просторі менше ніж за тиждень можна буде завдяки унікальному кораблю.
вчора, 20:32
Життя
КП "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги ПОР" висловлює подяку за допомогу Дмитру Анатолійовичу Лаптєву
30 червня, 10:45
Життя
Звичка виникає після багаторазового повторення однієї й тієї ж дії – коли ця дія перестає вимагати вольових і пізнавальних зусиль.
28 червня, 16:51
Життя
Вчіться поки є час. Його з кожним разом менше.
25 червня, 12:35
Життя
Коли ми чогось довго чекаємо, накопичується почуття емоційної втоми. Це природна функція людського організму.
25 червня, 07:56
Життя
"МИР Є ТАКИМ КОРОТКИМ МОМЕНТОМ В ІСТОРІЇ, КОЛИ ВСІ ПЕРЕЗАРЯДЖАЮТЬСЯ" - © Томас Джефферсон
24 червня, 15:45