Ринок криптовалют переживає потрясіння через штам Omicron

06.12.2021, 19:46
Ринок криптовалют переживає потрясіння через штам Omicron
Фото: google

За вихідні біткойн упав більш ніж на 20% від своєї вартості

Минулого тижня, коли ринки вагалися через побоювання, що штам Omicron може зірвати відновлення світової економіки, ціни на криптовалюту залишалися напрочуд стабільними.

Потім настали вихідні, біткойн впав більш ніж на 20% лише за одну суботу. Зараз він оцінюється приблизно у $48,6 тис. проти $57 тис. на початку грудня.


"Ми спостерігаємо постійний страх перед штамом Omicron", — сказав у інтерв'ю Маркус Сотіріу, трейдер з продажу брокера цифрових активів GlobalBlock.

Прибічники біткойна часто рекламували можливість його використання як активу-притулку, який торгується незалежно від акцій, облігацій та товарів, що дає йому потенційну роль для інвесторів, які прагнуть збалансувати свої ризики.

Однак, падіння біткойнів, яке аналітики пов'язують із глобальним пригніченням настроїв, є ознакою того, що найбільша криптовалюта залишається тісно корельованою з іншими частинами ринку.

Читайте також:
Життя
Останнім часом в українських містах, особливо прифронтових, зросла присутність диких тварин, які тікають якнайдалі від бойових дій.
вчора, 17:18
Життя
Реактивні літаки щодня курсують у повітрі, а більшість людей не замислюються, як це вдається. Останній Бастіон" розкриває таємницю...
28 травня, 17:13
Життя
Як вирватися з неї у справжню реальність?
28 травня, 14:02
Життя
Вчені розробляють технологію для збору чистої електроенергії з повітря»
27 травня, 16:05
Життя
Дивні сфери, знайдені у скелі віком 3 мільярди років
27 травня, 15:05
Життя
Люди допомагають один одному навіть тоді, коли це не в їхніх інтересах. Саме так Homo sapiens пережив небезпеку вимирання свого виду.
26 травня, 20:02