Ринок криптовалют переживає потрясіння через штам Omicron

06.12.2021, 19:46
Ринок криптовалют переживає потрясіння через штам Omicron
Фото: google

За вихідні біткойн упав більш ніж на 20% від своєї вартості

Минулого тижня, коли ринки вагалися через побоювання, що штам Omicron може зірвати відновлення світової економіки, ціни на криптовалюту залишалися напрочуд стабільними.

Потім настали вихідні, біткойн впав більш ніж на 20% лише за одну суботу. Зараз він оцінюється приблизно у $48,6 тис. проти $57 тис. на початку грудня.


"Ми спостерігаємо постійний страх перед штамом Omicron", — сказав у інтерв'ю Маркус Сотіріу, трейдер з продажу брокера цифрових активів GlobalBlock.

Прибічники біткойна часто рекламували можливість його використання як активу-притулку, який торгується незалежно від акцій, облігацій та товарів, що дає йому потенційну роль для інвесторів, які прагнуть збалансувати свої ризики.

Однак, падіння біткойнів, яке аналітики пов'язують із глобальним пригніченням настроїв, є ознакою того, що найбільша криптовалюта залишається тісно корельованою з іншими частинами ринку.

Читайте також:
В Університеті Гельсінкі розробили інноваційний назальний спрей, який захищає від COVID-19 у ситуації з високим ризиком зараження.
15 січня, 12:15
Щорічно 11 січня в Японії відзначають День собак на честь знаменитого на весь світ пса Хатіко, увічненого у літературі та кіно.
12 січня, 10:35
Почуття відданості є свого роду механізмом, що зберігає потяг людини до мотиву. За відсутності такого настає ментальний дефолт...
05 січня, 13:16
Все це передбачається змінами до Податкового кодексу України
03 січня, 18:23
У зв'язку із подорожчанням сировини та матеріалів.
02 січня, 10:35
Про пронизливу самотність і безмежну любов
31.12.2021, 18:50