Родину Гогілашвілі охороняє “Альфа” СБУ

ПОЛІТИКА
15.12.2021, 09:45

Згідно з законодавством заступнику міністра та секретарці президента не передбачено захист у вигляді охорони спецслужби

Знімальна група Bihus.Info зафіксувала, як сина помічниці президента Марії Левченко і (на той час) заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі привіз в КВЦ “Парковий” автомобіль з номерами Служби безпеки України. Журналісти з’сувала, що родина отримала охорону СБУ.

У листопаді 2021 р. журналісти працювали біля комплексу “Парковий”, де відбувалося засідання президентської фракції “Слуга народу”.

У цей час до входу в комплекс під’їхав автомобіль Chevrolet Suburban. Судячи з товщини дверцят та віконних рамок, автомобіль броньований. З автомобіля вийшов чоловік, за ним – хлопчик.

Родину Гогілашвілі охороняє “Альфа” СБУ_1
Родину Гогілашвілі охороняє “Альфа” СБУ_3

Хлопчик поїхав з “Паркового” вже на іншому авто – сірій Mazda 3. Ця машина зареєстрована на Марію Левченко – секретарку Президента Володимира Зеленського та дружину на той час чинного заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі.

Родину Гогілашвілі охороняє “Альфа” СБУ_5

А от номерний знак автомобіля, який привіз хлопця до “Паркового”, закріплений за автомобілем Volkswagen Transporter. Партія таких у 2019 році надійшла на баланс СБУ.

У чоловіку, який вийшов з машини перед хлопцем, джерела Bihus.Info у правоохоронних органах впізнали співробітника спецпідрозділу “Альфа” СБУ.

Редакція Bihus.Info звернулася із запитом до Служби безпеки України. Ми запитали, чому автомобіль з номерними знаками СБУ перевозив дитину. І чи наданий він у користування Марії Левченко або Олександру Гогілашвілі.

З офіційної відповіді СБУ на запит Bihus.Info випливає, що родині Левченко-Гогілашвілі надана охорона спецслужби.

“У відповідь на ваш запит зазначаємо, що інформація, котра стосується осіб, яким за потреби та при наявності відповідних підстав надається охорона, є конфіденційною, – повідомили в СБУ. – Окремо звертаємо вашу увагу на те, що СБУ діє виключно в межах та у спосіб, визначений законодавством України. Це стосується діяльності із забезпечення безпеки охоронюваних осіб та членів їх сімей в тому числі".

Окрім відповіді СБУ, редакція Bihus.Info також отримала підтвердження з іншого правоохоронного органу, що родині Гогілашвілі надана охорона “Альфи”.

З яких причин СБУ здійснює “забезпечення безпеки” родини Левченко-Гогілашвілі, у спецслужбі не уточнили.

Марія Левченко та Олександр Гогілашвілі не відповіли на телефонні дзвінки і проігнорували надіслані редакцією запитання.

“Альфа” СБУ може надавати охорону учасникам кримінального провадження. Цим подекуди користуються як шпариною посадовці, яким не передбачена держохорона.

У таких випадках для отримання охорони від одного з правоохоронних органів використовується кримінальне провадження про нібито загрозу життю.

Помічниці президента і заступнику міністра за посадою держохорона не передбачена.

Раніше повідомлялося про використання ресурсу спецслужб для охорони політиків з оточення тодішніх президента Петра Порошенка та міністра внутрішних справ Арсена Авакова.

Читайте також:
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57