Російськомовні ЗМІ Естонії демонізують Україну

10.01.2020, 09:30
Грип
Грип

Українських заробітчан звинуватили в поширені небезпечних штампів грипу в Естонії.

Свідомо неправдиву інформацію оприлюднило російськомовне видання "Delfi".

Не розібравшись у фактах, журналісти мережевого ресурсу назвали заражених вірусом грипу типу Brisbane/02/2018 (H1N1)pdm09 і Kansas/14/2017 (H3N2) українців, "переносниками смертельної хвороби".

І це при тому, що у Департамент здоров'я Естонської Республіки ще в грудні минулого року оприлюднили прогноз зростання захворюваності на грип у січні, завчасно закупивши необхідну вакцину.

«Поширення вищезгаданих штамів вчені спрогнозували ще восени 2019 року. Тому ми можемо запевнити, що 30000 українців, які працюють в Естонії, не привезуть нові, а тим паче смертельні штами. Громадяни самі ладні вирішувати, чи робити їм щеплення в лікарні від грипу чи ні», — прокоменувала ситуацію керівник відділу із запобігання епідемій Департаменту здоров'я Естонії Ганне Сеппо.

Читайте також:
Життя
«Пізнай себе» — єдиний шлях до миру.
вчора, 16:05
Життя
У Корнуоллі птахи нападають на листонош, і тому пошта вирішила почекати з відправленням листів і посилок до кінця літа.
26 червня, 14:07
Життя
Після років тренувань та складних випробувань підтягуваннями протягом доби йому вдалося встановити рекорд.
26 червня, 06:01
Життя
Нова космологічна модель: як Всесвіт міг утворитися без Великого вибуху
25 червня, 21:15
Життя
Поблизу Лубен вже понад 12 років вирощують зайців сірих.
23 червня, 14:15
Життя
Монстрик із великими очима: Чому Лабубу стала сенсацією України
23 червня, 12:25