Російськомовні ЗМІ Естонії демонізують Україну

10 січня, 09:30
Грип
Грип

Українських заробітчан звинуватили в поширені небезпечних штампів грипу в Естонії.

Свідомо неправдиву інформацію оприлюднило російськомовне видання "Delfi".

Не розібравшись у фактах, журналісти мережевого ресурсу назвали заражених вірусом грипу типу Brisbane/02/2018 (H1N1)pdm09 і Kansas/14/2017 (H3N2) українців, "переносниками смертельної хвороби".

І це при тому, що у Департамент здоров'я Естонської Республіки ще в грудні минулого року оприлюднили прогноз зростання захворюваності на грип у січні, завчасно закупивши необхідну вакцину.

«Поширення вищезгаданих штамів вчені спрогнозували ще восени 2019 року. Тому ми можемо запевнити, що 30000 українців, які працюють в Естонії, не привезуть нові, а тим паче смертельні штами. Громадяни самі ладні вирішувати, чи робити їм щеплення в лікарні від грипу чи ні», — прокоменувала ситуацію керівник відділу із запобігання епідемій Департаменту здоров'я Естонії Ганне Сеппо.

Читайте також:
Скасовані поїздки та зустрічі, невиконані плани, а ще постійне відчуття тривоги – такі реалії життя у світі, яким поширюється SARS-CoV-2.
16:15
Батьки під час карантину працюють з дому. Діти також вдома. Як організувати день в умовах, коли діти буквально «сидять на голові»?
13:25
Людській свідомості, за словами науковця, важко уявити масштаби вибуху.
01 березня, 11:26
Діти, яких частіше хвалять, працюють зосередженіше.
19 лютого, 18:27
Журналісти «Останнього Бастіону» вирішили дізнатися, про що найбільше мріють мешканці Полтави.
31 січня, 17:15
Будинок, у якому мешкав композитор Микола Леонтович, майже зруйнований.
16 січня, 09:24