Російські генерали можуть вбити путіна

СВІТ
05 червня, 13:15
Російські генерали можуть вбити путіна

"Армія не може продовжувати втрачати таку кількість людей. У неї закінчуються війська, закінчуються ракети, закінчується все"

Ординські генерали можуть убити путіна під час державного перевороту.

Про це пише The Sun, посилаючись на експерта з вивчення конфліктів Королівського коледжу Лондона Роберта Тронтона.

На думку аналітика, ординські генерали вважають, що кремлівський бункерний щур владімір путін пом'якшив дії щодо України, зокрема, відкликав війська від Києва і зосередився на Донбасі. У ФСБ та ГРУ московії є можливості для ліквідації кремлівського диктатора та спецслужби можуть піти на такі заходи, якщо побачать, що ординська армія втрачає позиції у Донецькій та Луганській областях.

Кремлівському диктатору можуть поставити ультиматум: піти з посади чи померти. Британський експерт наголосив, що жителів московії нескладно переконати у випадковій смерті путіна, адже владі вдалося провернути таку махінацію з генеральним секретарем СРСР Леонідом Брежнєвим та іншими комуністичними лідерами у 1970-х роках.

«У них вистачить розуму зробити це. Якщо ви хочете зробити переворот, ви повинні робити це тихо і тримати в найсуворішій таємниці.

Потім ви змушуєте людей говорити по телебаченню, що путін хворий, і тоді у вас з'являється новий лідер. Хтось скаже: «У бідного путіна трапився серцевий напад через всю напругу його спеціальної військової операції, і ми поставили такого й такого на чолі», — поділився своїм баченням ситуації Роберт Тронтон.

Як запевняє професор, генерали чинять більший тиск на путіна в міру того, як орда зазнає катастрофічних втрат в Україні.

«Армія не може продовжувати втрачати таку кількість людей. У неї закінчуються війська, закінчуються ракети, закінчується все. В армії обов'язково будуть проблеми з моральним духом та керівництвом, адже солдати питатимуть: «чому ми це робимо», - зазначив Тронтон.

У разі перевороту високопоставлені ординські військові можуть відвести кращі частини з лінії фронту і направити їх у Москву. Переміщення військ обов'язково зафіксують супутники.

Проте експерт побоюється такого сценарію, адже після військового перевороту орду може очолити ще більш жорстока людина, досвідченіша у військовому мистецтві.

Одними з найімовірніших кандидатів він назвав начальника Генерального штабу Валерія Герасимова та голову ФСБ Олександра Бортнікова.

Аналітик не виключає, що після перевороту та вбивства путіна, якщо до влади прийде агресивніша людина, Москва може спробувати скористатися ядерною зброєю проти України.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Окупанти використовують торговельні судна для переміщення військових вантажів
вчора, 14:25
Світ
У російському Єйську палає нафтобаза
вчора, 11:55
Економіка
Реальна економічна шкода росії набагато більша, ніж можна було очікувати
29 липня, 11:38
Світ
Багаторічне ігнорування Кремлем проблем суб'єктів ресурсної федерації на тлі окупації Криму та частин Сходу України – міна сповільненої дії.
04 липня, 21:15
Економіка
До мережі потрапив внутрішній документ «Альфа-банку»: Це катастрофа
27 червня, 10:55
Війна
На росії хочуть набирати контрактників прямо після школи
26 червня, 16:35