Російські найманці мімікрують під маріупольців і влаштовують диверсії в тилу – Кива

ПОЛТАВА
28.11.2014, 13:47
Російські найманці мімікрують під маріупольців і влаштовують диверсії в тилу – Кива

Полтавські міліціонери-спецпризначенці під Маріуполем приступили до знищення диверсійно-розвідувальних груп бойовиків, закинутих в тил українських військ.

Про це в ексклюзивному коментарі «Останньому Бастіону» розповів заступник начальника МВС Донецької області Ілля Кива:

«Зараз фіксується загострення розвідувальної роботи з боку противника. СБУ веде активну роботу по їх виявленню і знищенню. Над цим працює саме наш підрозділ спеціального призначення. Це робота на кшталт S.W.A.T., це не добровольчий батальйон. Російсько-терористичні війська намагаються зі всієї сили розхитати наш тил. Це можливо. Вони діють через закидання на нашу територію розвідувально-диверсійних груп. Знову ж таки це теракти, дестабілізація безпосередньо як мирних жителів так і військових. Але Їх важко дуже виявити. Тому-що ті люди, які проникають, заходять звісно не з російськими паспортами. Вони заходять з Донецькою, Маріупольською пропискою. І виявити їх приналежність до терористичної групи, або до будь-якої іншої – дуже складно. Поки це окремі люди, немає такого масового характеру. Але на сьогодні цей процес посилився. Їх вилазки відбуваються вдень і вночі. З чим це пов'язане – ми можемо лише здогадуватися» – розповів Ілля Кива.


Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
20 лютого, 10:52