Російські найманці мімікрують під маріупольців і влаштовують диверсії в тилу – Кива

ПОЛТАВА
28.11.2014, 13:47
Російські найманці мімікрують під маріупольців і влаштовують диверсії в тилу – Кива

Полтавські міліціонери-спецпризначенці під Маріуполем приступили до знищення диверсійно-розвідувальних груп бойовиків, закинутих в тил українських військ.

Про це в ексклюзивному коментарі «Останньому Бастіону» розповів заступник начальника МВС Донецької області Ілля Кива:

«Зараз фіксується загострення розвідувальної роботи з боку противника. СБУ веде активну роботу по їх виявленню і знищенню. Над цим працює саме наш підрозділ спеціального призначення. Це робота на кшталт S.W.A.T., це не добровольчий батальйон. Російсько-терористичні війська намагаються зі всієї сили розхитати наш тил. Це можливо. Вони діють через закидання на нашу територію розвідувально-диверсійних груп. Знову ж таки це теракти, дестабілізація безпосередньо як мирних жителів так і військових. Але Їх важко дуже виявити. Тому-що ті люди, які проникають, заходять звісно не з російськими паспортами. Вони заходять з Донецькою, Маріупольською пропискою. І виявити їх приналежність до терористичної групи, або до будь-якої іншої – дуже складно. Поки це окремі люди, немає такого масового характеру. Але на сьогодні цей процес посилився. Їх вилазки відбуваються вдень і вночі. З чим це пов'язане – ми можемо лише здогадуватися» – розповів Ілля Кива.


Читайте також:
Поліція Полтавщини сьогодні веде посилене патрулювання. Правоохоронці підходять до людей у парках і попереджають про карантинні обмеження.
13:15
Надійшли результати аналізів медиків пульмонологічного відділення Першої лікарні Кременчука. Всі негативні.
12:40
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55