Created with Sketch.

Російські окупанти будують нову лінію оборони у Мелітополі

27.08.2023, 18:16

Просування підрозділів Об'єднаних сил ЗС України на Південному фронті неабияк налякало окупаційно-терористичний контингент РФ.

Із метою хоч якось зупинити цей процес росіяни взялися споруджувати нову лінію захисту, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "РІА Мелітополь".

Окупанти спільно з колаборантами відловили маргінальних і люмпенізованих чоловіків, яких змусили рити траншеї на північно-східних околицях другого за розмірами міста Запорізької області.

Водночас завдання мурувати бліндажі з кулеметними гніздами російське командування поклало на власний контингент, який нещодавно пройшов ротацію, кількісно збільшившись.

Знаково, що риють окопи у полях поблизу страусової ферми, обладнуючи свої укріплення деревом із найближчих лісопосадок, які тягнуться до самої залізничної гілки "Запоріжжя-Сімферополь".

Між тим, як раніше вже інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", загарбники за посередництва колаборантів збирають у Запорізькій області "живий щит" із цивільних українців.

Читайте також
Відлуння Орди: як золотоординська знать стала російською аристократією
Історія
Таємні навчання на китайських базах
Війна
Російський бізнес звернувся до путіна через мільярдні збитки від атак БпЛА
Війна
росіяни самі іронізують над ударом «Орєшніка» по трьох гаражах
Війна
Медведєв закликав до посилення масованих ударів по території України та її столиці
Війна
Чергова загадкова смерть. на росії загинув 20-й топменеджер з початку великої війни
Війна