Колаборант Балицький готує «живий щит» для зупинення ЗСУ

ПОЛІТИКА
26 серпня, 21:30
Колаборант Балицький готує «живий щит» для зупинення ЗСУ

Попри чисельну перевагу російські окупаційно-терористичні сили побоюються наступальних дій наших захисників на Півдні.

Загарбники за посередництва колаборантів прямо зараз збирають у Запорізькій області "живий щит" із цивільних українців, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Ідеться про мешканців безпосередньо прифронтових населених пунктів – Пологи, Токмак і Василівка, – звідки раніше здійснили примусову "евакуацію" до Бердянська та Маріуполя.

Станом на сьогодні головний запорізький зрадник українофоб Євген Балицький "видав розпорядження" про повернення раніше депортованих українців і відкриття шкіл попри наближення бойових дій.

Тобто, вороги дійсно збираються організувати "живий щит" із цивільних осіб на стратегічно важливому відтинку Південного фронту, де у наших захисників є відчутні успіхи.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що бізнес, оформлений на "Героя України" Сергія Бубку, обслуговує тендери терористів сумнозвісної "ДНР".

Колаборант Балицький готує «живий щит» для зупинення ЗСУ_1
Читайте також:
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14 листопада, 18:13
Кримінал
Під час розслідування отримано неспростовні докази вини керівництва та активних учасників секти. «АллатРа» — кремлівський проєкт.
02 листопада, 19:24
Кримінал
За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.
30 вересня, 20:55
Війна
Під виглядом "навчання" та "оздоровлення" російські загарбники викрадають дітлахів у тимчасово окупованих містах і селах Півдня та Сходу.
15 серпня, 18:35
Війна
Росіяни розуміють –  їм не довго лишилося перебувати на тимчасово окупованій частині Запорізької області та всього Півдня.
28 липня, 18:16
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим у всіх своїх ітераціях намагався стерти наш народ з лиця Землі, бо ми загрожуємо його існуванню.
26 липня, 21:09