Російські окупанти хочуть забезпечити Крим водою зі свердловин в Азовськму морі

ПОЛІТИКА
05 травня, 16:28
Російські окупанти хочуть забезпечити Крим водою зі свердловин в Азовськму морі

Окупанти планують вже в липні почати буріння свердловин на дні Азовського моря

Російські окупанти планують вже в липні почати буріння свердловин на дні Азовського моря для вирішення проблеми з водопостачанням в окупованому Криму.  Про це заявив віце-прем’єр РФ Марат Хуснуллін. 

За словами Хуснулліна, вже почалося дослідне буріння та було знайдено технічну воду під Азовським морем.  Проте невідомо, чи вистачить запасів для забезпечення життєдіяльності окупованого півострова. 

«Зашло два судна, которые сейчас ведут геофизику, разведку. Я думаю, что в июле уже зайдем в бурение скважин. Очень надеемся, что воду найдем. Вода там есть точно. Вопрос, в каком объеме? Хватит ли ее так, чтобы весь полуостров обеспечить этой водой?» – цитує Хуснулліна «Крыминформ».
«Мы пробурились на косе. Уже воду нашли на косе с берега. Вода есть. Пока качество на верхнем пределе по солености. Но уже как техническая вода точно может быть», – заявив Хуснуллин.

26 квітня окупаційна “влада” Криму повідомляла, що під дном Азовського моря було знайдено прісну воду та планується буріння свердловин. 

вибір редакції
Читайте також:
Кремлівська адміністрація у Криму оголосила про плани подати 5 позовів проти української влади з метою "відшкодувати збитки".
05 серпня, 13:39
І це за умови дуже економного використання решток водних запасів всім населенням Кримського півострова.
19 квітня, 13:14
На місці давньоруського поселення Корчів, залишки якого знаходяться на Сході окупованого Криму, планують звести черговий бізнес-об'єкт.
05 квітня, 11:26
Або коли плутають канали – Північно-Кримський із "Домом".
27 березня, 16:15
У штабі Олексія Навального відмовилися виправити карту з «російським» Кримом – Рефат Чубаров
25 березня, 10:45