Російські окупанти в Криму почали зносити будинки, які належать киримли

ПОЛІТИКА
11.10.2021, 20:46
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: dw.com

Киримли звинувачують в тому, що вони незаконно живуть на власній землі.

В окупованому Криму, в селі Капсихор (Морське) поблизу Судака російські карателі вимагають від ветерана національного руху киримли Рустема Усеінова, щоб він зніс власний будинок.

Про це у себе на сторінці у ФБ повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Наразі карателі дали термін у 5 днів. Мовляв, якщо сам Рустем Усеінов не знесе свій будинок, то через 5 днів його знесуть примусово, а витрати по знесенню віднесуть на господаря будинку.

Нагадаємо, що ситуація з будинками киримли наступна: свого часу на зорі Незалежності України представники народу киримли поверталися до Криму і займали незаселені землі, а потім їх узаконювали.

Тепер же московські окупанти з властивим їм нахабством звинувачують киримли в тому, що вони незаконно живуть на власній землі.


 

Читайте також:
Світ
Третю добу поспіль тривають запеклі бої за медичний комплекс Аш-Шифа. Командування ЦАХАЛ вперто вірить, що знищує терористів ХАМАС.
25 березня, 19:13
Війна
Цілеспрямоване заміщення українців на тимчасово окупованих землях Півдня триває. Росіяни завозять узбеків, таджиків, чеченців та інших.
07 січня, 07:51
Кримінал
Сіоністи й по нині додають до маци кров дітей, доведено геноцидом палестинців у Ґазі. Ізраїльтяни вбивають усіх, кого бачать у приціл.
04 січня, 14:45
Світ
Смуга Ґази належить тим, хто її десятиліттями населяє. А тому режим Біньяміна Нетаньягу не має права депортувати палестинський народ.
03 січня, 19:06
Кримінал
Геноцид волелюбних народів практика диктаторських режимів. Прикро це визнавати, але ресурсна федерація московії у цій справі не єдина.
02 січня, 14:45
Світ
Наш світ більше не буде тим самим, що раніше. Українці це зрозуміли 24 лютого 2022 року, а палестинці 7 жовтня 2023 року...
10.11.2023, 11:29