Російські окупанти завдали 6 ракетних ударів по Запоріжжю

ВІЙНА
18.10.2023, 10:05
Російські окупанти завдали 6 ракетних ударів по Запоріжжю

Уночі 18 жовтня окупаційно-терористичний контингент рф знову тероризував прифронтове місто. Наразі відомо щонайменше про двох загиблих.

Невтішні відомості оприлюднила пресслужба Запорізької обласної військової адміністрації. Росіяни цілеспрямовано завдали удару по історичній частині у центрі міста.

Одна з ракет влучила у багатоповерховий будинок на перетині проспекту Соборний і вулиці Базарної. Внаслідок терористичного удару постраждало понад 10 запоріжців, пошкоджено мінімум 8 квартир.

Російські окупанти завдали 6 ракетних ударів по Запоріжжю_1
Російські окупанти завдали 6 ракетних ударів по Запоріжжю_3
Російські окупанти завдали 6 ракетних ударів по Запоріжжю_5

Чиновники та рятувальники терміново евакуювали решту жителів зруйнованого ракетною атакою будинку евакуйовано. Триває пошуково-рятувальна операція, тип ракет встановлюється.

Голова ЗОВА Юрій Малашко пообіцяв, що всім їм буде надано тимчасове житло. Для всіх, хто шукає родичів або знайомих, чиновники відкрили телефон «гарячої лінії»: 080050350.

У зв'язку з надзвичайною ситуацією у Запоріжжі тимчасово обмежили рух тролейбусів та автобусів по проспекту Соборному на ділянці від площі Свободи до площі Транспортної. Триває розбір завалі та встановлення осіб постраждалих.

Читайте також:
Війна
Андрєя Мєдвєдєва обвинувачують у порушенні законів і звичаїв війни.
11 липня, 17:35
Війна
У відповідь на російську атаку по Україні 8 липня чеські активісти облили посольство московії у Празі червоною рідиною, що імітує кров
09 липня, 16:35
Світ
ООН сколихнув грандіозний скандал через фальсифікації кількості закатованих Ізраїлем палестинців. В епіцентрі подій — Франческа Албанезе.
08 липня, 07:09
Війна
Прокурори МКС вважають, що Шойгу та Герасимов несуть індивідуальну відповідальність за злочини в Україні
25 червня, 15:00
Політика
Санкції спрямовані проти осіб, пов'язаних з угрупованням Tzav 9.
15 червня, 15:00
Війна
Кремлівський бункерний дід має понести відповідальність за скоєні ним та його ордою злочини. Голодомор українців Маріуполя — один із них.
14 червня, 06:01