російський імперський рух підозрюють у причетності до розсилки бомб в Іспанії

СВІТ
23 січня, 08:55
російський імперський рух підозрюють у причетності до розсилки бомб в Іспанії

Це може бути сигналом про те, що росія та її ставленики можуть здійснити нові терористичні дії в Європі.

російські офіцери військової розвідки наказали прихильникам мілітарного руху білого супремасизму здійснити нещодавню кампанію з вибуховими листами в Іспанії.

Головними цілями атаки були прем’єр-міністр, міністр оборони та іноземні дипломати.

Таку підозру висловили виданню The New York Times неназвані, ймовірно, з причин безпеки, американські та європейські офіційні особи.

Іспанські та іноземні слідчі з’ясовували, хто наприкінці листопада та на початку грудня надіслав шість листів-бомб  переважно в Мадриді, включаючи офіційну резиденцію прем’єр-міністра Педро Санчеса, яка також є його офісом; посольства США та України; та Міністерство оборони.

Ніхто не загинув під час атак, які в США назвали актами  тероризму. В результаті вибуху одного з пакетів постраждав співробітник посольства України.

За словами офіційних осіб, останніми тижнями слідчі зосередилися на російському імперському русі, радикальному угрупованні, яке має членів і партнерів по всій Європі та навчальні центри військового типу в Санкт-Петербурзі.

Вони додали, що група, яку Держдепартамент США визнав глобальною терористичною організацією, ймовірно, має зв’язки з російськими спецслужбами.

"Важливі" представники угруповання перебували в Іспанії, і поліція там відстежила її зв’язки з ультраправими іспанськими організаціями.

Представники США кажуть, що кампанією керували російські офіцери.

Очевидною метою акції було сигналізувати про те, що росія та її ставленики можуть здійснити терористичні удари по всій Європі, включно зі столицями держав-членів Організації Північноатлантичного договору, яка допомагає захищати Україну від вторгнення московії , заявили офіційні особи США.

Іспанія є членом альянсу і надає Україні військову та гуманітарну допомогу, а також дипломатичну підтримку.

Одну з бомб було надіслано Instalaza, виробнику зброї в Сарагосі, який виробляє гранатомети, які Іспанія передає Україні, а інша відправилася на авіабазу Торрехон де Ардос поблизу Мадрида.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Одна з ракет влучила в багатоповерхівку
22 березня, 13:38
Війна
В результаті атаки троє загиблих, семеро поранених
22 березня, 08:44
Світ
Це виглядає як мінімум дивно
21 березня, 15:35
Світ
Рефат Чубаров висловився про реакцію міжнародної спільноти на окупацію Криму
16 березня, 21:15
Світ
Сейм визнав, що ПВК "Вагнер" є терористичною організацією, а її члени та найманці становлять загрозу безпеці держави та суспільства
14 березня, 13:15
Війна
Одна людина загинула, 3 цивільних дістали поранення.
14 березня, 11:05