російський космонавт знову відправиться на МКС на кораблі SpaceX

16.08.2023, 09:29
російський космонавт знову відправиться на МКС на кораблі SpaceX

Запуск запланований на кінець цього місяця.

Чотири астронавти з чотирьох різних країн, включно з росією, будуть на борту сьомої робочої місії SpaceX для NASA.Запуск запланований на кінець цього місяця.

Про це повідомляє SpaceХ.

Запуск екіпажу Crew-7 до Міжнародної космічної станції (МКС) запланований не раніше 25 серпня на космічному кораблі SpaceX Crew Dragon Endurance на борту ракети Falcon 9 тієї ж компанії.

До складу міжнародного екіпажу входять астронавт NASA Джасмін Могбелі, Андреас Могенсен з Європейського космічного агентства (ESA), японець Сатоші Фурукава і російський космонавт Костянтин Борисов.

Костянтин Борисов працював у компанії "Вольво Восток" аналітиком, консультантом, менеджером проєктів і керівником відділу протягом 13 років, перш ніж приєднатися до Роскосмосу як кандидат у космонавти у 2018 році. 

російський космонавт знову відправиться на МКС на кораблі SpaceX_1

39-річний Борисов народився в Смоленську, здобув ступінь бакалавра економіки в російській економічній академії, ступінь магістра в галузі дослідження операцій і системного аналізу в Ворикському університеті у Великій Британії та ступінь магістра в Московському авіаційному інституті.

Борисов був призначений повноправним космонавтом у січні 2021 року.


"Останній Бастіон" нагадує читачам, що голова Національної аерокосмічної адміністрації США (NASA) Білл Нельсон анонсував, що росіяни та американці працюватимуть разом на Міжнародній космічній станції до її виведення з експлуатації у 2031 році.

Американсько-російська співпраця в космосі була поставлена під сумнів після вторгнення рф в Україну в лютому 2022 року.

Юрій Борисов, генеральний директор російського космічного агентства "Роскосмос", несподівано оголосив у липні 2022 року, що рф має намір вийти з партнерства "після 2024 року". Днем пізніше NASA заявило, що "Роскосмос" хоче продовжити співпрацю.

Читайте також:
Світ
Через несприятливі погодні умови астронавти були змушені провести два незаплановані тижні на борту Міжнародної космічної станції
25 жовтня, 17:05
Життя
З космодрому імені Джона Кеннеді у Флориді стартував ракетоносій із пристроєм «Europa Clipper». Мета: дослідити супутник Юпітера — Європу.
18 жовтня, 08:29
Життя
Наявні сили гравітації вплинули на появу у більшості планет Сонячної системи природних супутників. Тільки Меркурій і Венера позбавлені їх.
04 жовтня, 06:07
Світ
Перші пілотовані польоти на Марс можуть відбутися вже через чотири роки
23 вересня, 16:09
Світ
Сьогоднішня реальність, де комерційні компанії активно освоюють космос, вимагає перегляду та адаптації законодавства.
13 вересня, 11:05
Життя
Ганімед — один із ґалілеєвих супутників Юпітера, навіть планета Меркурій менша. Стверджується, що під його поверхнею ховається океан.
05 вересня, 06:00