Російський суд став на сторону бранця Кремля Шумкова

24.09.2020, 10:37
Російський суд став на сторону бранця Кремля Шумкова
Фото: Facebook

Адміністрація Торжоцької виправної колонії, в якій не перший рік перебуває українець Олександр Шумков, виплатить йому компенсацію.

Про це 23 липня на своїй сторінці у Facebook повідомив голова політичної партії "Правий сектор" Андрій Тарасенко.

З'ясувалося, що путінських чекістів у судовому порядку зобов'язали відшкодувати бранцю Кремлю моральну шкоду в зв'язку з визнанням незаконними та необґрунтованими стягнень, раніше накладених на нього керівництвом вказаного виправного закладу.

«Тільки вдумайтесь. Полонений кремлівським режимом українець виграє суди в Росії та відсуджує матеріальну компенсацію! Це просто неймовірна історія. І неймовірний хлопець!», – зазначив Андрій Тарасенко.

Крім того, голова "Правого сектору" наголосив, що викрадений і вже 3 роки незаконно утримуваний у російському полоні Олександр Шумков, як справжній політв’язень, відмовляється коритися режиму.

«За це його постійно кидають у карцер. Але ж українці не здаються! Це неймовірна історія», – підсумував Андрій Тарасенко.

Читайте також:
Він був затриманий разом із Сенцовим і сидів в Магадані, Москві та Батайську.
07 травня, 19:50
Засуджений російськими терористами у справі «українських диверсантів» Олексій Бессарабов звернувся до держсекретаря США Ентоні Блінкена.
05 травня, 17:37
Пам'ятайте про політв'язнів в Криму
04 березня, 17:35
Понад три роки він перебував у незаконному ув’язненні в РФ.
24.12.2020, 22:24
Кремлівські кати грубо порушують Конвенцію про захист прав людини та основоположних свобод.
02.11.2020, 16:24