Російський суд став на сторону бранця Кремля Шумкова

24 вересня, 10:37
Російський суд став на сторону бранця Кремля Шумкова
Фото: Facebook

Адміністрація Торжоцької виправної колонії, в якій не перший рік перебуває українець Олександр Шумков, виплатить йому компенсацію.

Про це 23 липня на своїй сторінці у Facebook повідомив голова політичної партії "Правий сектор" Андрій Тарасенко.

З'ясувалося, що путінських чекістів у судовому порядку зобов'язали відшкодувати бранцю Кремлю моральну шкоду в зв'язку з визнанням незаконними та необґрунтованими стягнень, раніше накладених на нього керівництвом вказаного виправного закладу.

«Тільки вдумайтесь. Полонений кремлівським режимом українець виграє суди в Росії та відсуджує матеріальну компенсацію! Це просто неймовірна історія. І неймовірний хлопець!», – зазначив Андрій Тарасенко.

Крім того, голова "Правого сектору" наголосив, що викрадений і вже 3 роки незаконно утримуваний у російському полоні Олександр Шумков, як справжній політв’язень, відмовляється коритися режиму.

«За це його постійно кидають у карцер. Але ж українці не здаються! Це неймовірна історія», – підсумував Андрій Тарасенко.

Читайте також:
Окрім того, ув'язненого перевели в маленьку камеру і поселили разом зі «стукачем.
01 жовтня, 15:46
Путінський режим відмовляється звільняти громадянина України Олександра Шумкова, викраденого ФСБ РФ улітку 2017 року.
22 вересня, 10:42
Балуха у лікарні оглянули відомі нейрохірурги та відвідав митрополит Климент.
11 вересня, 15:31
Його стан важкий, але загрози життю – немає.
08 вересня, 15:45
Ситуація з українцями, котрі з весни-літа 2014 року насильно утримуються у російському полоні, потребує міжнародного розголосу.
24 серпня, 13:53
Команда Володимира Зеленського так пишається співпрацею з окупантом про обмін полонених на Донбасі, що забула про наших політв'язнів у РФ.
21 квітня, 10:10