Росія-404

Опінії
24.06.2023, 17:13
Росія-404

Деякі російські окупанти зрозуміли прописну істину: навіщо рік помирати у Бахмуті, якщо можна за день взяти Ростов, Вороніж і навіть Москву!

Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив"

Вперше у своїй історії Росія 24.II.2022 розпочала повномасштабну війну проти країни, яка набагато менша за неї територіально, яка мала набагато слабшу армію, економіку і мала безліч внутрішніх агентів впливу, але... Але мала професійну армію і націю!

Не просто народ, чи там громадяни, а саме – Нація, – яка згуртувалася перед ворогом і допомогла армії завдати йому нищівної поразки. Це, хто не зрозумів, мова про українців.

Те, чого немає у тієї ж розрізненої Росії, де у багатонаціональній різноманітності згуртованість відсутня як така, а є тільки взаємні образи й ворожнеча. Ну, бо це клаптикове, штучне псевдодержавне утворення.

Просто Росія – це недорозвинена країна-гігант, як і будь-яка недорозвинене утворення (скажімо, Голем), здатна поглинати й тиснути тільки на тих, хто слабший і менший. Але варто цьому недорозвиненому велету зустріти відсіч, – він пускає соплі й стушується.

У випадку ж із країною, цей велет тріщить. За півтора року російську армію демілітаризували, а "вагнерівців", що створювалися російським злочинним режимом як елемент "гібридного" зовнішнього впливу, якими так пишалася і пишалася російська влада, зараз стали елементом внутрішньої дестабілізації.

А все тому, що цих наслідків, які від вторгнення в Україну, так і від внутрішньої конфронтації, що наростає, російські аналітики передбачити не змогли. Вони не побачили те, чим закінчиться їхній недалекоглядний шабаш.

Усе тому, що здорового аналізу всередині недорозвиненої країни-гіганта просто не може бути a priori. Ось, чому Росія була і є (поки що) країною-404, країною-помилкою.

Читайте також:
Світ
У МЗС рф обіцяють «захист батьківщини» всім росіянам по всьому світу.
28.12.2025, 11:25
Війна
Він повторив тезу про «усунення першопричин конфлікту» дипломатією, але заявив, що рф «домагатиметься звільнення своїх історичних земель».
17.12.2025, 14:57
Війна
«Хочемо миру, а не перемир’я».
16.12.2025, 12:41
Війна
США запевнили росію, що Україна не буде прийнята до НАТО, а також заявили про готовність сприяти передачі територій, повідомив Лавров.
16.12.2025, 12:26
Кримінал
Україна підозрює його в незаконних розкопках у Криму. Київ хоче його екстрадиції
11.12.2025, 16:09