росія може отримати сотні ударних безпілотників від Ірану, - Джейк Салліван

ВІЙНА
12 липня, 11:35
росія може отримати сотні ударних безпілотників від Ірану, - Джейк Салліван

У США є інформація, яка свідчить про те, що Іран готується навчити російських військових використовувати дрони

московія звернулася до Ірану з проханням надати їй сотні ударних безпілотних літальних апаратів для використання у війні проти України.

Про це на брифінгу заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

За його словами, поки що неясно, чи вже надав Іран якісь безпілотники московії, чи ще ні. Але Салліван наголосив, що у США є інформація, яка свідчить про те, що Іран готується навчити ординських військових використовувати дрони вже цього місяця.

“Наша інформація вказує на те, що іранський уряд готується в прискореному порядку надати росії до декількох сотень безпілотників, включаючи БПЛА, здатних нести озброєння”, — заявив Салліван.

Радник глави Білого дому зазначив, що Іран надав аналогічні безпілотні літальні апарати єменським повстанцям-хуситам для нападу на Саудівську Аравію до того, як на початку 2022 року було досягнуто угоди припинення вогню.

За словами радника президента США, Збройні сили України досягли особливого успіху у використанні бойових безпілотників Bayraktar, а США та інші союзники передали Києву багато типів менших дронів. Він наголосив, що Сполучені Штати продовжать підтримувати Україну.

“Ми продовжуватимемо робити свій внесок, щоб підтримувати ефективну оборону України та допомагати українцям показати, що спроба росії стерти Україну з карти світу не має успіху”, — сказав Салліван.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Іранська верховна рада культурної революції ініціювала створення премії за "боротьбу та опір" на честь генерал-майора Касема Сулеймані.
19.05.2020, 11:51
Світ
Речник іранського міністерства охорони здоров'я Кіануш Джаганпур звинуватив уряд комуністичного Китаю у брехні.
06.04.2020, 12:00
Світ
Понад 90% громадян Іран пройшли через тести на виявлення вірусу. Такого охоплення немає в жодній іншій країні світу.
05.04.2020, 14:36
Світ
У країні зафіксували 13 нових випадків захворювання
21.02.2020, 15:01
Світ
Голова елітної революційної гвардії Ірану генерал-майор Хуссейн Саламі заявив, що його гвардія може атакувати США і Ізраїль.
14.02.2020, 09:34
Світ
Створена спеціальна робоча група, яка займатиметься консульськими справами загиблих.
12.01.2020, 16:55