Росія на порозі розпаду, тому Патрушев лякає Україну знищенням

СВІТ
26 квітня, 18:28
Росія на порозі розпаду, тому Патрушев лякає Україну знищенням
Фото: Google

Секретар Ради Безпеки російської федерації та колишній директор ФСБ Ніколай Патрушев грозиться довести "денацифікацію" України до кінця.

Пустопорожні заяви сцикливого ґебіста оприлюднив провідний рупор кремлівської пропаганди РИА "Новости", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Ніколай Патрушев виступив на спеціальному брифінґу, де зокрема повторив тези свого бункерного начальника, про знищення української державності та нашого народу.

«Якщо щось сьогодні й об'єднує народи, які живуть в Україні, то лише страх перед звірствами націоналістичних батальйонів. Тому результатом політики Заходу та підконтрольного йому київського режиму може стати лише розпад України на декілька держав. Наша мета полягає в тому, щоб розгромити плацдарм неонацизму, створений зусиллями Заходу біля кордонів росії», – висловився секретар російської Ради Безпеки.

Водночас Патрушев забув згадати, що саме на московії буйно квітне неонацизм, дискримінація корінних народів і різнорідна ксенофобія, тож хто і потребує денацифікації, так це наш східний сусід-агресор.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Україна доб'є агресора, коли російські еліти пожиратимуть один одного, це відбудеться за нашого з вами життя.

Читайте також:
Кримінал
В Охтирці правоохоронці натрапили на підпільний сховок із відверто українофобською агітаційно-пропагандистською літературою.
23 червня, 20:27
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Херсонської області агресор намагається здійснити деукраїнізацію системи освіти.
07 червня, 18:00
Війна
Командування окупаційно-терористичних сил РФ домовилося з херсонськими колаборантами про розчищення зруйнованого Маріуполя.
04 червня, 19:27
Світ
Власники паспортів негромадян Естонської республіки – причина всіх негараздів, адже вони є доволі активною "п'ятою колоною" Кремля.
01 червня, 19:24
Опінії
Митрополит Онуфрій і його шеф – патріарх-ґебіст Кірілл – відповідальні за російську воєнну агресію на рівні з Владіміром Путіним.
01 червня, 17:01
Світ
Химерна кремлівська пропаганда, яка роками демонізувала колективний Захід, а особливо українців, – перевершила нацистську.
07 травня, 08:17