Росія намагатиметься просунутися до Молдови, – національна розвідка США

СВІТ
11 травня, 06:56
Росія намагатиметься просунутися до Молдови, – національна розвідка США
Фото: NPR

Директор американської національної розвідки Евріл Гейнс виступила у Конґресі, окресливши небезпеки від дій Кремля в Україні.

Такі відомості з зали сесійних засідань у Капітолії США оприлюднив телеканал "CNN", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

У доповіді чиновниці йшлося про те, що московія стає непередбачуванішою та агресивнішою у зв'язку з неспроможністю її армії виконати поставлені бункерним щуром завдання.

«Вчинки Владіміра Путіна складно передбачити частково тому, що він зіткнувся з невідповідністю між його амбіціями та поточним військовим потенціалом росії. Наше відомство вважає, що очільник Кремля може вдатися до наступних радикальніших заходів: запровадження воєнного стану у країні та оголошення загальної мобілізації; переорієнтація промисловості виключно на потреби оборони/нападу; спроба прориву до молдовського сепаратистського регіону Придністров'я. З приводу ядерної загрози такої небезпеки наразі немає, скоріше Путін застосує атомну зброю лише у разі небезпеки для власного існування», – заявила пані Евріл Гейнс.

При цьому директор національної розвідки США додає, що кремлівський бункерний щур остаточно перейшов до довготривалого (затяжного – прим. ред.) ведення війни на виснаження України, щоби спробувати захопити весь Південь і закрити доступ до Чорного моря.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Джозеф Байден 9 травня підписав закон про ленд-ліз для України, щоби ми перемогли московію.

Читайте також:
Опінії
Україні не вигідно відкривати фронт з Білоруссю. А от з росією ми й так воюємо, тільки чомусь обираємо війну лише на нашій території.
17:09
Війна
Окупанти просто ведуть масові обстріли, не обов’язково отримуючи потрібний ефект
16 червня, 15:45
Війна
Загрози з боку республіки Білорусь посилюються, оскільки самозваний президент сусідньої країни не полишає спроб відкрити "другий фронт".
09 червня, 20:47
Війна
Кожен, хто пропонує Україні відмовитися від будь-якого міліметра власної суверенної території, порушує національні цінності та інтереси США.
06 червня, 20:32
Світ
Ексглава НАТО закликав європейців негайно припинити фінансувати "військову машину путіна" та зупинити імпорт нафти та газу з рф
21 травня, 15:50
Війна
Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.
13 травня, 07:09