Попередження для агресора: Фінляндія проводить спільні навчання з НАТО

СВІТ
05 травня, 20:23
Попередження для агресора: Фінляндія проводить спільні навчання з НАТО

Маневри під назвою "Arrow-22" розпочалися у західнофінляндській провінції Сатакунта, куди завітав британський міністр оборони Бен Воллес.

Фотозвіт із місця події на полігонах Нійнісало і Сякюля виклали журналісти головного суспільного мовника Фінляндії "Yle", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що участь у масштабних польових навчаннях беруть військовослужбовці із лав сухопутних і повітряно-десантних сил армій Естонії, Латвії, Великої Британії та США.

«Я вирішив особисто відвідати маневри, щоби засвідчити нашу підтримку Фінляндії, котра зголосилася приєднатися до Північноатлантичного альянсу. Попри погрози московії, ми з союзниками зробимо все необхідне, щоби захистити Фінляндію та допомогти стати новим членом НАТО», – заявив Бен Воллес.

Натомість фінляндський міністр оборони Антті Кайкконен відзначив, що його країна одна з небагатьох в Європі, яка після Холодної війни не скорочувала армію, а тому зараз є однією з найбоєздатніших на континенті.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що днями у Польщі почалися міжнародні військові навчання "Defender Europe 2022" та "Swift Response 2022".

Попередження для агресора: Фінляндія проводить спільні навчання з НАТО_1
Попередження для агресора: Фінляндія проводить спільні навчання з НАТО_3
Попередження для агресора: Фінляндія проводить спільні навчання з НАТО_5
Попередження для агресора: Фінляндія проводить спільні навчання з НАТО_7
Попередження для агресора: Фінляндія проводить спільні навчання з НАТО_9
Читайте також:
Війна
Перейшовши до повномасштабної війни, росія відкрила "скриньку Пандори" та дозволила українським захисникам масово винищувати ворога.
вчора, 08:45
Історія
З метою відбілити аґресію, кремлівська пропаґанда звинуватила у провокаціях свого сусіда. Але ніхто не повірив у добрі наміри окупанта.
25 червня, 09:07
Війна
Американські системи M-777, відомі у народі як "три сокири", – на правду грізна сила у руках українських захисників на Сході.
19 червня, 08:47
Війна
Важка артилерія західного виробництва нарешті запрацювала на Східному фронті проти окупантів, так українські захисники боронять рідний край.
26 травня, 18:18
Війна
Засмажені підрозділи "другої армії світу" продовжують зазнавати чималих втрат у живій силі та техніці у степових районах України.
25 травня, 19:27
Війна
Російські загарбники методично і цілеспрямовано випалюють міста, аби захопити руїни та відзвітувати перед кремлівським бункерним щуром.
12 травня, 19:54