росія намагається втягнути Білорусь у відкриту війну, - ГУР МО

ВІЙНА
09.10.2022, 16:15
росія намагається втягнути Білорусь у відкриту війну, - ГУР МО

Біля українського кордону зосереджено шість білоруських батальйонів

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький заявив, що росія намагається втягнути Білорусь у відкриту війну.

Про це він сказав програмі військового телебачення України «Під прицілом».

«Ми бачимо заходи, які проводяться рф для того, щоб змусити керівництво Білорусі вступити у відкриту війну. Постійно проводяться зустрічі путіна й лукашенка, де обговорюється це питання і путін намагається схилити лукашенка до цього рішення.

На сьогоднішній день, за даними воєнної розвідки України, біля нашого кордону зосереджено 6 батальйонів. Це і механізовані батальйони, це і батальйони повітрянодесантних військ так званого командування сил спеціальних операцій.

Наскільки довго буде така ситуація, це буде залежати від того як будуть розвиватися події на фронті і взагалі, як будуть розвиватися події у війні росії проти нашої держави», – зазначив представник воєнної розвідки України.

8 жовтня, послу України в Білорусі було вручено дипломатичну ноту, яка стверджує, що Україна нібито планує нанесення удару по території Білорусі.

Читайте також:
Війна
Станом на сьогодні окупаційно-терористичний контингент РФ активно мінує райони, де, як очікує Кремль, відбудеться український контрнаступ.
08 січня, 19:17
Війна
Ворогам українського народу і зрадникам чеченського немає чого робити на нашій святій землі, адже тут на них чекає тільки безславна смерть.
07 січня, 16:09
Війна
А ЗСУ вдарили по військовій базі ЗС рф у Херсонській області. Там могли базуватися близько 1000 окупантів
06 січня, 19:01
Війна
Розгорівся гучний скандал
02 січня, 20:01
Війна
Bonduelle відправила 10 тисяч святкових наборів російським убивцям
31.12.2022, 12:28
Мистецтво
Справжній символ господарювання малоросів із самозваної Російської "Православної Церкви" в Україні та наруги над нашою культурою спадщиною.
29.12.2022, 18:18