росія намагається втягнути Білорусь у відкриту війну, - ГУР МО

ВІЙНА
09.10.2022, 16:15
росія намагається втягнути Білорусь у відкриту війну, - ГУР МО

Біля українського кордону зосереджено шість білоруських батальйонів

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький заявив, що росія намагається втягнути Білорусь у відкриту війну.

Про це він сказав програмі військового телебачення України «Під прицілом».

«Ми бачимо заходи, які проводяться рф для того, щоб змусити керівництво Білорусі вступити у відкриту війну. Постійно проводяться зустрічі путіна й лукашенка, де обговорюється це питання і путін намагається схилити лукашенка до цього рішення.

На сьогоднішній день, за даними воєнної розвідки України, біля нашого кордону зосереджено 6 батальйонів. Це і механізовані батальйони, це і батальйони повітрянодесантних військ так званого командування сил спеціальних операцій.

Наскільки довго буде така ситуація, це буде залежати від того як будуть розвиватися події на фронті і взагалі, як будуть розвиватися події у війні росії проти нашої держави», – зазначив представник воєнної розвідки України.

8 жовтня, послу України в Білорусі було вручено дипломатичну ноту, яка стверджує, що Україна нібито планує нанесення удару по території Білорусі.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53
Війна
Сіоністська банда на чолі з Бібі Сатаньягу топить Ґазу у палестинській крові. Окупантів не зупиняють навіть сотні смертей бойовиків ЦАХАЛ.
20 лютого, 12:34
Новини
Слухання триватимуть до 26 лютого, а на ухвалення рішення можуть піти місяці.
19 лютого, 11:45
Історія
Коли росіяни (точніше — московити) перекладають свої злочини на інших, чекайте біди. Мартиролог закатованих етносів обраховується десятками.
18 лютого, 19:02
Війна
Вітчизняних сільгоспвиробників, які не з різних причин лишилися по той бік фронту, можуть позбавити майна. Агресор вимагає покори.
14 лютого, 14:58