росія продає свої танкери через санкції, - The Wall Street Journal

ЕКОНОМІКА
13 травня, 10:25
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Компанія, яка займається морським транспортуванням нафти й газу, почала розпродаж своїх суден

Російська компанія «Совкомфлот», яка до початку війни була одним зі світових лідерів в галузі морського транспортування газу та нафтопродуктів, продає свої судна, аби виплатити борги західним кредиторам. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

За інформацією джерел видання, росіяни уже продали близько десяти суден. П’ять танкерів у «Совкомфлота» придбала компанія Koban Shipping із Дубая, чотири газовози купили у росіян сінгапурці із Eastern Pacific Shipping.

На цьому розпродаж не завершився. The Wall Street Journal пише, що «Совкомфлот» веде переговори про подальший продаж свого флоту, зокрема, переговори ведуться з китайською компанією China Merchants Group Ltd.

Джерела видання зазначають, що росіяни намагаються встигнути продати близько третини свого флоту (який складає 122 судна, а це танкери, газовози та криголами) до неділі, 15 травня, аби встигнути розрахуватися із банками-кредиторами із Європейського союзу.

Читайте також:
Опінії
Угорщина досі живе в умовах "медового місяця" з російською нафтогазовою трубою. Але Україна не платитиме за це своєю кров'ю.
16 травня, 09:27
Світ
Він намагався продати його за два тижні до початку війни
14 травня, 16:05
Світ
За це фінустанови отримують такі ж санкції та ризикують втратити доступ до ринків США та Європи.
14 травня, 10:37
Війна
Siemens залишає російський ринок через війну в Україні. Компанія почала процедуру припинення всієї виробничої діяльності
12 травня, 12:20
Світ
Європейські правоохоронці пильно стежать за дотриманням західних санкційних обмежень, накладених на путінських олігархів.
11 травня, 09:27
Опінії
Європа має можливість завдати удару по путінській військовій машині саме в день, який він досі називає совєцьким "днем перемоги".
09 травня, 11:34