Росія руйнує екосистему Балтійського моря «Північним потоком 2» – СЗРУ

СВІТ
19 лютого, 16:09
Росія руйнує екосистему Балтійського моря «Північним потоком 2» – СЗРУ
Фото: День

Росія поновила роботи з добудови трубопроводу «ударними темпами» – хочуть встигнути до Дня Росії.

Втілення Російською Федерацією політичного проєкту «Північний потік 2» не лише загрожує енергетичній безпеці країн Європи, але й несе сумнівні перспективи для підтримання рівноваги в екосистемі Балтійського моря.

Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України.

«Росія, зокрема, нехтує технологічними процедурами та екологічними обмеженнями під час добудови гілки «Б» трубопроводу. Йдеться про дотримання суднами забезпечення затвердженого маршруту під час переходу з порту Мукран (Німеччина) до місця проведення робіт у виключній морській економічній зоні Данії», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що упродовж останніх місяців судна «Фінвал», «Умка», криголами «Владислав Стрижов» та «Юрий Топчев» неодноразово проходили в німецьких територіальних водах через зону зимівлі птахів, рух суден якою заборонений.

Росія руйнує екосистему Балтійського моря «Північним потоком 2» – СЗРУ_1

Птахи можуть стати на перешкоді російським планам

Як відомо, Росія поновила інтенсивні роботи з добудови трубопроводу «ударними темпами». На глибинах 65-70 м труба  укладається вдвічі швидше, ніж на значно менших глибинах.

Такий темп обумовлений політичним рішенням – якнайшвидше завершити будівництво, за радянською традицією до якогось з головних свят. В цьому випадку до свята дня Росії – 12 червня.
 

Читайте також:
Українська влада роками недооцінювала вплив Анатолія Шарія на суспільство, дарма вважаючи його дріб'язковим маргіналом.
26 лютого, 13:24
Колишнього американського посла у Москві Вільяма Бернса розглядають потенційним кандидатом на посаду голови ЦРУ.
08 лютого, 08:52
З таким очільником спецслужби як Іван Баканов в українців можуть вкрасти "гаранта" Конституції.
02 лютого, 09:48
Мало хто знає, але в 1988 році у Полтаві Євгена Марчука як нового начальника обласного Управління КДБ УРСР зустріли досить насторожено.
28 січня, 12:36
Бригада ФСБшників діяла цинічно і самовпевнено: вбивши одного з фігурантів, самі ж стали проводити офіційну експертизу його крові.
27 січня, 21:51