росія становитиме загрозу для НАТО і після поразки в Україні

ВІЙНА
20 січня, 14:15
Роб Бауер
Роб Бауер

Бауер очікує, що москва не покине спроб відновити та посилити свій потенціал

Росія становитиме загрозу для НАТО навіть після того, як вона зазнає поразки на війні в Україні. Про це заявив очільник Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Reuters.

росія становитиме загрозу для НАТО і після поразки в Україні_1

Він зазначив, що не дивлячись на те, що російська армія вже виснажена, НАТО очікує, що москва не покине спроб відновити та посилити свій потенціал.

«Хай яким буде результат війни, росіяни, швидше за все, матимуть подібні амбіції... тому загроза не зникає. Загальне переконання полягає в тому, що росіяни відновлять те, що вони мали, вони також зроблять висновки з цього конфлікту і намагатимуться поліпшити те, що вони мали», – сказав Бауер.

Адмірал також додав, що НАТО потрібен час, аби визначити, як швидко росія зможе відновити свої сили після війни в Україні.

Нагадаємо, заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане переконаний, що війна росії проти України навряд чи закінчиться найближчим часом.

До слова, Мірча Джоане також попередив про те, що НАТО зміцнює східний фланг. У найкоротші терміни забезпечить розширення бойових груп альянсу на східному фланзі до бригадного рівня. 

А також заступник генерального секретаря НАТО висловив думку, що країни альянсу мають збільшити виробництво військової техніки та боєприпасів для захисту України та забезпечення власної безпеки.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Це відбулося вдруге за тиждень
19 березня, 09:38
Війна
Президент росії путін не надав жодних ознак того, що він готовий піти на компроміс
26 лютого, 11:05
Світ
Країни НАТО чи рф ?
17 лютого, 12:45
Світ
Генсек НАТО Столтенберг зазначив, що спочатку Україна має відстояти свій суверенітет і незалежність на полі бою
15 лютого, 15:59
Війна
На зустрічі в Брюсселі цього тижня міністри оборони країн блоку підпишуть нові політичні інструкції
14 лютого, 15:25
Світ
Альянс прагне зберегти стабільність під час війни в Україні.
12 лютого, 12:45