росія уже не наддержава – Бен Уоллес

ВІЙНА
13.10.2022, 13:05
росія уже не наддержава – Бен Уоллес

Міністр оборони Великої Британії пояснив, чому російські сили програють в Україні

Після невдач на полі бою в Україні росія вже не є наддержавою.

Про це заявив міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес в інтерв'ю Evening Standard.

На думку Уоллеса, у кремлівського бункерного щура владіміра путіна починає з’являтися розуміння цього.

«Він (путін. – РЕД.) щойно виявив, що (росія. – Ред.) – не наддержава. Це є ключовим моментом. З одного боку, ви повірили у власний хайп, паради, на яких ви рахували танки, вважали, що вони є невразливими, а насправді – ні», – сказав міністр оборони Британії.

Очільник британського Міноборони вважає, що російські сили програють в Україні через свої військові «можливості» та помилкові стратегічні припущення свого керівництва.

«На кожному кроці вони недооцінювали Україну та переоцінювали росію. Але у путіна у загашнику є мільйони людей, яких він може запхати в м'ясорубку без правил, без поваги до людських життів, до безневинних людей та цивільного населення», – зазначив Уоллес.

Він також наголосив, що останніми днями контрнаступ України в Херсонській області сповільнився, але ЗСУ все одно зберігають перевагу, у той час як росія «стикається з катастрофічною втратою бойового духу, поганим оснащенням, значним дефіцитом боєприпасів і політичною нестабільністю».

«Його (путіна. – Ред.) стратегічні припущення, схоже, помилкові у всьому. Навіть учора (у понеділок, 10 жовтня. – Ред.) обстріл мізерної кількості ракет по випадкових цивільних об'єктах, тоді як ви повинні були обстрілювати військові цілі, не є стратегічним чи розумним використанням ваших обмежених ресурсів», – вважає Бен Уоллес.

Читайте також:
Опінії
55-річний Захаві народився в Багдаді в родині курдів і приїхав до Великобританії хлопчиком
вчора, 15:05
Світ
Раніше ініціативу путіна розкритикували президент США Джо Байден
06 січня, 11:13
Світ
Багато британців відчули вплив цих подій на собі, і тому уряд ухвалив важливі рішення, щоб взяти під контроль запозичення та борг.
31.12.2022, 12:17
Світ
Британія надасть Україні системи озброєння, які відповідають радянським зразкам.
29.12.2022, 18:40
Війна
З жовтня російські сили здебільшого зосередилися на будівництві оборонних позицій на багатьох ділянках лінії фронту в Україні
26.12.2022, 13:35
Світ
путін, ймовірно, мав намір продемонструвати колективну відповідальність за проведення «спеціальної військової операції»
20.12.2022, 11:17