Росіяни мають намір підірвати греблю Каховської ГЕС

ВІЙНА
19.10.2022, 07:00
Росіяни мають намір підірвати греблю Каховської ГЕС
Фото: Останній Бастіон

Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації московії має намір залишити Правобережжя Дніпра й знищити інфраструктурний об'єкт.

Свідченням цього є заява командувача орди окупантів Сєргєя Суровікіна, оприлюднена головним рупором мережевої пропаганди Кремля "РИА Новости".

Російський генерал-убивця стверджує, що нині на Херсонському напрямі для його підлеглих-терористів склалася непроста ситуація, а просування Сили оборони України не можливо зупинити.

«Ми маємо інформацію, що київський режим готується до застосування заборонених методів війни у районі міста Херсона, а також про підготовку масованого ракетного удару по греблі Каховської гідроелектростанції. Швидше за все вони битимуть по обох містах без розбору цілей», – зазначив Сергєй Суровікін.

Водночас кремлівський гауляйтер, сепаратист і колаборант Володимир Сальдо оголосив про переміщення мешканців низки громад із тимчасово окупованого Правобережжя вглиб степового Лівобережжя, де окупанти зміцнюють власну лінію оборони.

У зв'язку з вищевикладеним стає зрозумілою "логіка" агресора та його покірних маріонеток, які розпочали позаплановий відступ із Північної Херсонщини, а отже мають намір підірвати дамбу у Каховці.

Очевидно, слова Суровікіна і Сальдо водночас несуть у собі явну загрозу жителям українського Півдня, вони спробують створити техногенну катастрофу знищивши ГЕС за прикладом "дідів"-червоноармійців, які підірвали у 1941 році ДніпроГЕС у Запоріжжі.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російський терористичний контингент вирішив повернутися до апробованої на весні у Маріуполі практики знищення доказів своїх злочинів.

Читайте також:
Політика
Глибина здійснюваного впливу Московського патріархату на органи публічної влади вражає. З цим давно слід щось робити.
10.12.2022, 08:18
Політика
А що з іншими автомобілями, котрі General Motors передала Україні для гуманітарних цілей ?
31.10.2022, 17:18
Кримінал
А коли правоохоронці звернуть увагу на діяльність КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» у Полтаві ?
18.10.2022, 10:30
Світ
Скандальне розслідування Reuters
16.10.2022, 11:45
Світ
Зараз вони надають свідчення, які допоможуть міжнародному розслідуванню військових злочинів росії
15.10.2022, 07:45
Світ
Нобелівську премію миру отримали український Центр громадянських свобод, білорус Олесь Біляцький та російський "Меморіал".
08.10.2022, 13:55