Росіяни обстріляли житлові квартали Херсона і Берислава

ВІЙНА
28.10.2023, 14:00
Росіяни обстріляли житлові квартали Херсона і Берислава

Вночі 28 жовтня окупаційно-терористичний контингент завдав чергового удару по Правобережній Херсонщині. Ворог обстріляв багатоповерхівки.

Невтішні відомості з визволеної частини регіону оприлюднила Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Зазначається, що у наслідок російських артилерійських і ракетних ударів дивом постраждалих немає.

Підступні нічні обстріли житлових кварталів стали для окупантів уже системним засобом геноциду українського народу. Якщо вони не можуть втримати чи загарбати наші населенні пункти, то цілковито знищують їх вогнем до фундаменту.

«Херсонщина. Вночі ворог завдавав ударів по житлових кварталах міста Херсон. Виникла пожежа в будинку, яку рятувальникам вдалось швидко ліквідувати на невеликій площі. Ще два рази надзвичайники виїжджали на обстеження житлових будинків після прильотів. Пожеж там виявлено не було.

Неспокійною була ніч і в Бериславі. Через ворожий обстріл виникла пожежа в багатоповерхівці. Рятувальникам доводилось декілька разів повертатись до гасіння пожежі через ворожі обстріли. Але не дивлячись на всі загрози, вогнеборцям все ж таки вдалось ліквідувати пожежу», — відзвітували у пресслужбі ДСНС.

Росіяни обстріляли житлові квартали Херсона і Берислава_1
Читайте також:
Війна
Сирія, Україна, Ґаза (ширше — Палестина)... Що поєднує ці чужі одна одній країни? Вочевидь варварський терор дикунів із ракетами й дронами.
11 липня, 20:34
Опінії
Усе частіше постаємо перед думкою, що українці — не пішак, а скоріше, слабка фігура, якою жертвують заради знесилення такого гравця, як РФ.
11 липня, 07:18
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
19 червня, 13:38
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06