Росіяни обстріляли житлові квартали Херсона і Берислава

ВІЙНА
28.10.2023, 14:00
Росіяни обстріляли житлові квартали Херсона і Берислава

Вночі 28 жовтня окупаційно-терористичний контингент завдав чергового удару по Правобережній Херсонщині. Ворог обстріляв багатоповерхівки.

Невтішні відомості з визволеної частини регіону оприлюднила Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Зазначається, що у наслідок російських артилерійських і ракетних ударів дивом постраждалих немає.

Підступні нічні обстріли житлових кварталів стали для окупантів уже системним засобом геноциду українського народу. Якщо вони не можуть втримати чи загарбати наші населенні пункти, то цілковито знищують їх вогнем до фундаменту.

«Херсонщина. Вночі ворог завдавав ударів по житлових кварталах міста Херсон. Виникла пожежа в будинку, яку рятувальникам вдалось швидко ліквідувати на невеликій площі. Ще два рази надзвичайники виїжджали на обстеження житлових будинків після прильотів. Пожеж там виявлено не було.

Неспокійною була ніч і в Бериславі. Через ворожий обстріл виникла пожежа в багатоповерхівці. Рятувальникам доводилось декілька разів повертатись до гасіння пожежі через ворожі обстріли. Але не дивлячись на всі загрози, вогнеборцям все ж таки вдалось ліквідувати пожежу», — відзвітували у пресслужбі ДСНС.

Росіяни обстріляли житлові квартали Херсона і Берислава_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Після загарбання Авдіївки кремлівський бункерний дід став окрилений тріумфом. Він певен, що ніхто не завадить дійти його орді до Берліна.
21 лютого, 19:22
Війна
Після загарбання Авдіївки ворог вирішив перейти у наступ на інші ділянки Південного фронту. Знову гаряче стає на Оріхівському відтинку.
19 лютого, 14:39
Світ
Після отримання від угруповання ХАМАС плану мирної угоди, ізраїльський прем'єр-міністр збожеволів. Його, як щура, притисли до стінки.
11 лютого, 15:42
Політика
Ватажки сіоністської банди «Ізраїль» змагаються у химерних погрозах із московськими загарбниками. Їм мало крові та смертей невинних.
04 лютого, 11:15
Опінії
Суд обмежився мінімально можливим для себе рішенням.
01 лютого, 11:03
Війна
Коли московити говорять, що ніколи та нізащо не будуть ні на кого нападати, то чекайте біди. Показовий тому приклад — війна проти України.
01 лютого, 07:28