Росіяни вже продають вкрадений український чорнозем

КРИМІНАЛ
29 березня, 19:07
Росіяни вже продають вкрадений український чорнозем

Усі ми чули пропагандистські казки, як нацисти вивозили вантажними вагонами до Німеччини землю з України, але правда виявилася іншою.

Реальними крадіями нашого родючого чорнозему були та лишаються московити, незалежно від державного устрою, ім'я та прізвища їхнього ватажка у Кремлі.

Красномовним свідченням є оприлюднення у мережі оголошень із продажем у мішках по 50 літрів української землі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на торговий центр "Южный".

Як вдалося з'ясувати, першу партію вкраденого чорнозему нині торгують виключно у мережі для підприємців (імовірно, аграріїв – прим. ред.) із Москви та околиць.

Про старт продажу сьогодні, 29 березня, повідомив той таки торговий центр російської столиці "Южный", але згадавши історичну аналогію – швиденько прибрали рекламне оголошення, хоча в Інтернеті воно лишилося.

Очевидно, що родючу землю вивезли з тимчасово окупованих регіонів України, перш за все Херсонщини, Запорожжя, частково Донеччини та Луганщини, звідки торік росіяни викрали зерно й агротехніку.

Звертаємося до відповідних державних органів України, іноземних послів і міжнародної спільноти звернути увагу на грабунок, який уже навіть не намагаються приховати агресори з РФ.

Втім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російські мародери-окпанти роздають вкрадену в Україні побутову техніку "нужденним" на Південному Кавказі.

Читайте також:
Війна
Прибічникам секти "перемога за 2-3 тижні слід охолонути, бажано десь на передовій. Адже Росія наїжачується зброєю і дронами.
17:17
Війна
З окупованих районів України надходять дані про те, що знищених кадировців там співають у християнських церквах московські попи.
24 травня, 11:08
Війна
ЗСУ завдали удари по командному пункту у Кліщіївці під Бахмутом. Було ліквідовано 3 полковників та близько 20 солдат і офіцерів
14 травня, 14:35
Війна
Пропагандист працював в Україні пропагандистом й очолював приймальню псевдопартії "Справедлива росія - За правду"
27 квітня, 14:26
Війна
«Если Донбасс и надо было от кого-то защищать, то от таких вот «защитников». Только об этом никакой путин не расскажет».
27 квітня, 12:35
Війна
«Бавовна» у тимчасово окупованому Мелітополі: у повітря злетів тепловоз із кадировцями
22 квітня, 13:14