Росіяни вже продають вкрадений український чорнозем

КРИМІНАЛ
29.03.2023, 19:07
Росіяни вже продають вкрадений український чорнозем

Усі ми чули пропагандистські казки, як нацисти вивозили вантажними вагонами до Німеччини землю з України, але правда виявилася іншою.

Реальними крадіями нашого родючого чорнозему були та лишаються московити, незалежно від державного устрою, ім'я та прізвища їхнього ватажка у Кремлі.

Красномовним свідченням є оприлюднення у мережі оголошень із продажем у мішках по 50 літрів української землі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на торговий центр "Южный".

Як вдалося з'ясувати, першу партію вкраденого чорнозему нині торгують виключно у мережі для підприємців (імовірно, аграріїв – прим. ред.) із Москви та околиць.

Про старт продажу сьогодні, 29 березня, повідомив той таки торговий центр російської столиці "Южный", але згадавши історичну аналогію – швиденько прибрали рекламне оголошення, хоча в Інтернеті воно лишилося.

Очевидно, що родючу землю вивезли з тимчасово окупованих регіонів України, перш за все Херсонщини, Запорожжя, частково Донеччини та Луганщини, звідки торік росіяни викрали зерно й агротехніку.

Звертаємося до відповідних державних органів України, іноземних послів і міжнародної спільноти звернути увагу на грабунок, який уже навіть не намагаються приховати агресори з РФ.

Втім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російські мародери-окпанти роздають вкрадену в Україні побутову техніку "нужденним" на Південному Кавказі.

Читайте також:
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Війна
А Зеленський і Синєгубий переконували, що так не можна.
13 червня, 09:06
Війна
Минулого тижня більша частина російської бойової флотилії залишила порт Новоросійська. Українські захисники вплинули на ворожі тили.
10 червня, 19:21
Війна
Ворог має намір кількісно оновити склад свого окупаційно-терористичного контингенту. Україні слід готуватися до найгіршого сценарію.
04 червня, 20:43
Війна
Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.
28 травня, 13:34
Війна
Кремлівський бункерний дід наказав до президентських виборів у США повністю загарбати Донеччину і Луганщину. Ці амбіційні плани виконуються.
21 травня, 19:24