Росіяни знищили освіту і медицину на окупованій частині Запорізької області

КРИМІНАЛ
30 вересня, 20:55
Росіяни знищили освіту і медицину на окупованій частині Запорізької області

За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.

Про це у прямому етері загальнонаціонального телемарафону заявив Мелітопольський міський голова Іван Федоров. З його слів, найбільше постраждали від дій росіян жителі Запорізької області.

Він стверджує, у школах немає освіти, лише ворожа пропаганда. Дітей змушують писати листи на фронт, вчать свідомо викривлену історію й збираються плести на уроках праці сітки для росіян.

«Працює половина навчальних закладів, адже вчителі не погоджуються  співпрацювати, а діти не погоджуються відвідувати ці фейкові школи. Ба більше: отримати якісну медичну допомогу на ТОТ неможливо. Медзаклади переповнені — адже цивільних хворих приймають тільки в Мелітополі та Бердянську, а всі інші лікарні перетворені на шпиталі.

Якісних ліків не вистачає, російські аналоги недієві. Для лікування в стаціонарі ворог змушує оформлювати медстраховку, що можливо тільки за наявності паспорта РФ. Але на ТОТ Запоріжжя та Херсонщини вона не діє, тож за допомогою доводиться їхати в Крим чи в еРеФію», — заявив Іван Федоров.

Читайте також:
Війна
У дусі своїх ідейних попередників загарбники поборюють усе українське. Крім книг і пам'ятників загрозу для росіян становить... Церква!
12:12
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14 листопада, 18:13
Кримінал
Під час розслідування отримано неспростовні докази вини керівництва та активних учасників секти. «АллатРа» — кремлівський проєкт.
02 листопада, 19:24
Політика
Попри чисельну перевагу російські окупаційно-терористичні сили побоюються наступальних дій наших захисників на Півдні.
26 серпня, 21:30
Війна
Під виглядом "навчання" та "оздоровлення" російські загарбники викрадають дітлахів у тимчасово окупованих містах і селах Півдня та Сходу.
15 серпня, 18:35
Війна
Росіяни розуміють –  їм не довго лишилося перебувати на тимчасово окупованій частині Запорізької області та всього Півдня.
28 липня, 18:16