росію не пустили на найвідомішу технологічну виставку світу CES 2023 у Лас-Вегасі

СВІТ
04.01.2023, 18:18
Торішня виставка CES
Торішня виставка CES

На виставці очікують понад 3 тис. учасників та близько 100 тис. відвідувачів з усього світу. Але компаній з рф там не буде.

рф буде відсутня на одній з найбільших технологічних виставок у світі CES 2023, що відбудеться в Лас-Вегасі з 5 по 8 січня. Українських компаній на виставці буде близько десяти.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на ВВС.

На виставці очікують понад 3 тис. учасників та близько 100 тис. відвідувачів з усього світу. Але компаній з рф там не буде.

За словами голови Асоціації споживчих технологій, що проводить виставку, Гері Шапіро, участь росії в заході "не вітають".

"Цього року ми їх не вітаємо з огляду на політичну ситуацію, – каже Шапіро. – Ми просто не вважаємо це доречним. Це не питання правової політики Сполучених Штатів, це питання нашої політики як організації".

Кілька російських компаній просили дати їм можливість взяти участь у виставці, каже Шапіро, в якого на лацкані значок з українським прапором. Компаніям відповіли, що вони можуть переїхати в іншу країну.

На CES 2023 представлені близько десяти українських компаній, багато з яких демонструють концепції сталого розвитку. Наприклад, одна з них, Releaf, робить папір з опалого листя.

Читайте також:
Війна
Британське національне агентство по боротьбі зі злочинністю хоче конфіскувати 1,1 млн британських фунтів стерлінгів ($1,4 млн) у Петра Авена
05 липня, 16:35
Війна
А доходи російських компаній впали на третину
03 липня, 10:28
Економіка
Відтепер біржовий курс юань/рубль задаватиме траєкторію для решти валютних пар. А отже, стане орієнтиром для всіх учасників ринку.
16 червня, 07:01
Війна
Московська біржа зупинила торги доларом, євро та гонконгським доларом.
13 червня, 10:25
Світ
Державне утворення Ізраїлі відсторонили від найбільшої у світі виставка озброєнь.
01 червня, 09:05
Політика
Народні обранці північноєвропейської республіки пропонують наслідувати сусідів. Днями в Естонії президент підписав відповідний закон.
31 травня, 14:52