«Роскомнадзор» заблокував відео «Останнього Бастіону»

ПОЛТАВА
04.09.2019, 06:11

На редакційну скриньку «Останнього Бастіону» прийшло повідомлення, згідно з яким перегляд одного з наших відео заборонили на території Російської федерації згідно з рішенням тамтешнього органу цензури «Роскомнадзор».

«В соответствии со статьей 15.3 Федерального закона от 27.07.2006 № 149-ФЗ «Об информации, информационных технологиях и о защите информации» уведомляем, что согласно требованию Генеральной прокуратуры Российской Федерации от 12.03.2015 № 27-31-2015/Ид831-15 информация, размещенная на информационном ресурсе http://www.youtube.com, содержит призывы к массовым беспорядкам, осуществлению экстремистской деятельности, участию в массовых (публичных) мероприятиях, проводимых с нарушением установленного порядка, недостоверную общественно значимую информацию, распространяемую под видом достоверных сообщений, которая создает угрозу причинения вреда жизни и (или) здоровью граждан, имуществу, угрозу массового нарушения общественного порядка и (или) общественной безопасности либо угрозу создания помех функционирования объектов жизнеобеспечения, транспортной или социальной инфраструктуры, кредитных организаций, объектов энергетики, промышленности или связи», – йдеться у офіційному повідомленні «Роскомнадзору», яке переадресувала нашій редакції служба підтримки Youtube.

Відеороликом, якого злякалися в Росії, виявилося відео, зняте на мобільний телефон парамедиком Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Олександром Бошком 7 серпня 2014 року. На відео показано приготування бійців ДУК до прориву у село Степанівку повз контрольовану терористами Савур-Могилу.

Відео було опубліковане як додаток до статті «Бої за Савур-Могилу і Степанівку: минуло п’ять років», яка з’явилася на нашому сайті місяць тому – 2 серпня.

Редакція «Останнього Бастіону» приємно вражена оперативністю російських цензорів та їхньою цікавістю до нашого ресурсу і обіцяє і надалі не залишати їх без роботи.

Читайте також:
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
вчора, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
17 січня, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
17 січня, 11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
17 січня, 11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
17 січня, 10:43