«Роскомнадзор» заблокував відео «Останнього Бастіону»

ПОЛТАВА
04.09.2019, 06:11

На редакційну скриньку «Останнього Бастіону» прийшло повідомлення, згідно з яким перегляд одного з наших відео заборонили на території Російської федерації згідно з рішенням тамтешнього органу цензури «Роскомнадзор».

«В соответствии со статьей 15.3 Федерального закона от 27.07.2006 № 149-ФЗ «Об информации, информационных технологиях и о защите информации» уведомляем, что согласно требованию Генеральной прокуратуры Российской Федерации от 12.03.2015 № 27-31-2015/Ид831-15 информация, размещенная на информационном ресурсе http://www.youtube.com, содержит призывы к массовым беспорядкам, осуществлению экстремистской деятельности, участию в массовых (публичных) мероприятиях, проводимых с нарушением установленного порядка, недостоверную общественно значимую информацию, распространяемую под видом достоверных сообщений, которая создает угрозу причинения вреда жизни и (или) здоровью граждан, имуществу, угрозу массового нарушения общественного порядка и (или) общественной безопасности либо угрозу создания помех функционирования объектов жизнеобеспечения, транспортной или социальной инфраструктуры, кредитных организаций, объектов энергетики, промышленности или связи», – йдеться у офіційному повідомленні «Роскомнадзору», яке переадресувала нашій редакції служба підтримки Youtube.

Відеороликом, якого злякалися в Росії, виявилося відео, зняте на мобільний телефон парамедиком Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Олександром Бошком 7 серпня 2014 року. На відео показано приготування бійців ДУК до прориву у село Степанівку повз контрольовану терористами Савур-Могилу.

Відео було опубліковане як додаток до статті «Бої за Савур-Могилу і Степанівку: минуло п’ять років», яка з’явилася на нашому сайті місяць тому – 2 серпня.

Редакція «Останнього Бастіону» приємно вражена оперативністю російських цензорів та їхньою цікавістю до нашого ресурсу і обіцяє і надалі не залишати їх без роботи.

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18