«Роскомнадзор» заблокував відео «Останнього Бастіону»

04 вересня, 06:11
ПОЛТАВА

На редакційну скриньку «Останнього Бастіону» прийшло повідомлення, згідно з яким перегляд одного з наших відео заборонили на території Російської федерації згідно з рішенням тамтешнього органу цензури «Роскомнадзор».

«В соответствии со статьей 15.3 Федерального закона от 27.07.2006 № 149-ФЗ «Об информации, информационных технологиях и о защите информации» уведомляем, что согласно требованию Генеральной прокуратуры Российской Федерации от 12.03.2015 № 27-31-2015/Ид831-15 информация, размещенная на информационном ресурсе http://www.youtube.com, содержит призывы к массовым беспорядкам, осуществлению экстремистской деятельности, участию в массовых (публичных) мероприятиях, проводимых с нарушением установленного порядка, недостоверную общественно значимую информацию, распространяемую под видом достоверных сообщений, которая создает угрозу причинения вреда жизни и (или) здоровью граждан, имуществу, угрозу массового нарушения общественного порядка и (или) общественной безопасности либо угрозу создания помех функционирования объектов жизнеобеспечения, транспортной или социальной инфраструктуры, кредитных организаций, объектов энергетики, промышленности или связи», – йдеться у офіційному повідомленні «Роскомнадзору», яке переадресувала нашій редакції служба підтримки Youtube.

Відеороликом, якого злякалися в Росії, виявилося відео, зняте на мобільний телефон парамедиком Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Олександром Бошком 7 серпня 2014 року. На відео показано приготування бійців ДУК до прориву у село Степанівку повз контрольовану терористами Савур-Могилу.

Відео було опубліковане як додаток до статті «Бої за Савур-Могилу і Степанівку: минуло п’ять років», яка з’явилася на нашому сайті місяць тому – 2 серпня.

Редакція «Останнього Бастіону» приємно вражена оперативністю російських цензорів та їхньою цікавістю до нашого ресурсу і обіцяє і надалі не залишати їх без роботи.

Читайте також:
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
вчора, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
вчора, 11:05
У Пирятині відбулися громадські слухання з приводу випрацювання схеми розвитку і стратегічно-екологічної оцінки міської об’єднаної територіальної громади.
вчора, 09:55