Роттердам+ повертається

15.07.2020, 11:02
Роттердам+ повертається

У соціальних мережах висміюють пропозицію "гаранта" повернутися до олігархічної схеми "Роттердам+".

Виявляється, що методика формування ціни на паливну складову, а саме вугілля, при виробництві енергії теплоелектростанцій, запроваджена ще Петром Порошенком, "не така вже й погана", як мислив собі рік тому Володимир Зеленський.

.................................................................

Ой, а шо сі стало? Уряд найвеличнішого лідера й осіменителя сучасності вирішив повернути формулу Роттердам+. І навіть не перейменували якось креативніше. Ну, хоч би на Нотр-Дам мінус…

А як співали, як співали… Якою страшною виставляли цю формулу, цей ваш Роттердам. Не дарма ж поряд і хрест животворний малювали. Викидень пекла, формула збагачення проклятого Порошенка у 182 рази.

А тепер шо? Виявляється Офіс преЗедента нам 3,14дів? І профільне міністерство не відставало від Офісу. Але найголовніший 3,14дун все ж Зеленський.

Адже він на брехні про цю формулу побудував добрячий шматок своєї передвиборної кампанії. 

А як натхненно розповідав українцям про шкоду формули для українського бюджету. Від формули відмовилися. А бюджет і без неї в дупі. Значить, справа не у формулі.

А шахтарі знову взяли каски, до Офісу прийшли і давай торохтіти. Жаль, що лише по асфальту. І по плитці усілякій. А треба було по голові декому. Але Рінат Леонідович поки що не велів. Адже тут конфлікт інтересів стався.

Ігор Валерійович любить електрику відразу готову в Росії купувати. Недорого. І йому на ефективні формули всілякі насрати. А Рінату Леонідовичу треба шахтарів підгодовувати та вугілля торгувати. І тут їм домовитися складно.

А якщо серйозно, то формула Роттердам+ - найвигідніша і найефективніша для нашого бюджету. Щоб усім на бутерброд вистачало, і бюджет не був в прольоті. Відчувається рука майстра.

Рік знадобився довбо*бам, ой, пардон, новим обличчям, щоб розібратися, що там було до чого. Ось вже й профільне міністерство підтвердило, що формула визначає нам найбільш вигідну і справедливу ціну на вугілля. Ринкову ціну, а не по блату з відкатами.

Так, і цей фейк передвиборчої кампанії Зеленський розвінчав сам особисто. Вже не перший. І не останній.

Я, до слова, хочу нагадати, що у нас є така собі державна компанія як «Центренерго». І у минулому році, після виборів, їй одній з перших призначили новий менеджмент імені Коломойського.

Тоді ж «Центренерго» і відмовилася від формули Роттердам+. А також й від українського вугілля заразом відмовилася. І стала купувати вугілля теж у росіян. Нічого особистого – просто бізнес.

Бюджет? Шахтарі? Та похрін. Головне, щоб у Ігоря Валеріча було все гаразд. «Центренерго» з прибуткової компанії за рік стала збитковою. 2,5 мільярди гривень вартував нам експеримент нових облич і бабці Бені. Ну шо ж теперечки…

Формулу повернули. 2,5 мільярди розкидаєм на всіх.

Олена Підгорна

Сміюся сміхом доброї дитини, як шахтарі наторохтіли касками повернення до Роттердаму+ у п'ятницю.

Виявилося, якщо розвернути намети під Офісом президента, то бариги і незаконна схема перетворюються на вигідну формулу.

Тим більше, якщо сьогодні прив'язуватися до паритету цін, то вугілля дійсно вийде на 20% дешевшим на ринку, ніж у державного регулятора.

А не дивлячись на рекордне падіння вартості газу через теплу зиму, запаси в сховищах і кризу з вірусом, за імпортним паритетом вугілля все одно на 10% вигідніше від імпортованого блакитного палива.

А це ж ще не підраховані танці з бубнами з приводу того, що газ частково з Норвегії та інших Алжирів за валюту, з усіма наслідками, що випливають, в залежності від імпорту, а вугілля з державних шахт – за гривні. І що валюту можна придбати тут і зараз, а з державними шахтами можна розраховуватися частинами, кредитуючись в державних банках.

Ось так Центренерго пришпорили трохи, хоч Коломойського і не посунули, державним шахтам закрили частину боргів із зарплати, шахтарі припинили скакати у середмісті Києва і поїхали додому. Кінця кризи ще не видно, але усвідомлення, що Роттердам+ працював правильно, де факто озвучено.

Чекаємо, коли спікери НАБУ і САП стануть в позу асани з собакою за йогою і заявлять, що майже 4 роки шукали склад злочину в Роттердам+, але коричневе на руках та обличчі – те просто шоколад.

І просто азарт передвиборної гонитви не дав розібратись, що через рік і в «Слузі народу» будуть ратувати за формулу, і менеджмент Коломойського в «Центренерго» за державні кредити буде купувати за формулою.

Хто в Україні мешкає – той у цирку не сміється.

Валерій Прозапас

Зелені мають великий, просто неймовірний досвід роботи з бидлом. Сам зелений багато років створював бидлоконтент, який залітав до порожніх голів як лом в гімно. Він з ними на одній хвилі.

Він знає, як донести бидлу новину, що з першого числа збирається здирати шкуру з бидла живцем і при цьому зібрати овації та подяки на свою адресу від нього ж.

Це не його особиста заслуга, звісно. Над цим працює величезна кількість спеціалістів, зокрема, із-за поребрика, але це дуже успішна тактика. Її плоди ми зараз і збираємо.

У Пороха ніхто не звертав уваги на цю важливу роботу. У нього взагалі забули, що бидло вимагає окремої уваги до себе. Такий собі департамент з інформаційного забезпечення інформацією бидлонаселення. Цей департамент мав би працювати паралельно.

Для людей і для бидлаків треба було писати різні новини. Департамент бидлоновин мав би реагувати на всі інформаційні атаки на адресу Порошенка. Тоді б бидло заплуталось і, можливо, просто не пішло би на вибори.

Дивіться, як вони пожирають повернення формули Роттердам+. Аплодують копитами своєму кумиру, хоч рік тому з кожного сміттєвого бачка лилось невдоволення з її приводу.

Вони спокійно ламають усе, що побудовано, вони спустошують зернові сховища, відводять армію, переїжджають на державну дачу у супроводі кортежу, а бидло аплодує, хоч рік тому розірвали би пукани від таких новин.

І новини ж є. Вся інформація доступна, а реакції немає. Бо вони отримали інформаційне щеплення від інформаційного донора.

Дивіться, як мендель відпрацювала інформаційний штурм про вагітність. Ми сміємося над тим, що вона творить напіввиваленими цицьками, а бидлу саме це й потрібно.

Якщо б такі чутки запустили при Порошенку, я впевнений, що ніхто б на них не зреагував. А для бидла це означає щиросерде зізнання і явку з повинною.

Пам'ятаєте, як верещучка вищала «чому не спростував»? Бо психологія бидлаків так влаштована. Вони якраз і живуть у таких штампах. Вони повинні обсиратися зі страху як в 2014, або їм слід увалювати до голів інформаційний лайнонаркотик.

Бо жити по-новому вони ніколи не захочуть. А новини для нормальних, мислячих людей їх не зачіпають.
 

Арсен Зекіров

Читайте також:
Єдине в Україні промислове підприємство, що займається видобутком урану, можуть закрити через збитковість.
13 лютого, 21:07
Кремль учергове зазнав геополітичної поразки, на цей раз – у сфері енергетики та газопостачання.
01 січня, 13:11
Антимонопольний комітет готує закриття справи щодо організованої за президентства Петра Порошенка корупційної схеми в енергетиці.
14.12.2020, 11:23
Від сьогодні, з 15 жовтня, заклади соціальної сфери Миргородської громади першими будуть отримувати теплоенергію.
15.10.2020, 12:06
Для "гаранта" мільярдні збитки, завдані державі Петром Порошенком і Рінатом Ахметовим, ніщо у порівнянні з власним рейтингом.
09.09.2020, 13:06
Наступного року у мікрорайоні Раківка розпочнуть спорудження 2 сучасних котелень загальною потужністю 44 МВт.
16.06.2020, 11:23