Зеленський втрачає вплив на «Слугу народу» – ЗМІ

ПОЛІТИКА
13 квітня, 07:12
Зеленський втрачає вплив на «Слугу народу» – ЗМІ
Фото: Прямий

Монобільшість у Верховній Раді тріщить по швах.

Про це пише журналістка видання «Новое время» Крістіна Бердинських у статті «Студія Квартал-2020».

«30 березня президент Володимир Зеленський приїхав на позачергове засідання Верховної Ради, щоб з парламентської трибуни звернутися до народних депутатів і закликати їх підтримати два законопроєкти: про ринок землі і про банки. "Від вашого голосування сьогодні залежить, чи буде ця дуже важлива фінансова допомога для нашої економіки, або цього не станеться", – заявив глава держави... Але президентські емоції і проникливі прохання не переконали частину його власної фракції Слуги народу (СН), що налічує 248 народних депутатів. Деякі з цих депутатів все одно вчинили по-своєму: за законопроєкт про ринок землі проголосували лише 206 представників СН, а банківський, який називають "антиколомойським", у першому читанні підтримали лише 198 "слуг"», – пише Бердинських.

Решта «президентських» депутатів або пропустили засідання Ради, або утрималися. А Олег Воронько, мажоритарник від СН з Кіровоградської області, і зовсім обидва рази проголосував проти, підкреслює журналістка.

З посиланням на Марію Золкіну, політичного аналітика фонду Демініціативи автор наголошує, що Зеленському так і не вдалося дисциплінувати фракцію «Слуги народу», незважаючи на особисту присутність. «Раніше такого не було», – наголошує Крістіна Бердинських.

Читайте також:
Молоде покоління українців вже потребує докорінних змін, тож наявна ситуація застою провокує черговий Майдан.
06 серпня, 10:37
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Тимчасово виконуючим обов'язки керівника призначений Віталій Сажієнко.
17 червня, 16:32
Іван Баканов, чинний голова Служби безпеки України, є одним з найнепублічніших політиків з «обойми» Володимира Зеленського.
16 травня, 16:03
6 квітня поліція склала 192 адмінпротоколи за порушення карантинних заходів.
07 квітня, 07:45
Провал тестування на COVID-19 в Україні годі пояснити браком ресурсів.
06 квітня, 11:29