«Розборки» полтавських силовиків: співробітники ДБР вилучили техніку, яку арештували слідчі Нацполіції (відео)

ПОЛТАВА
26.08.2019, 08:54

У Територіальному управлінні ДБР, розташованому у місті Полтаві, вирішили по-своєму утвердити верховенство права, а саме довести, що ДБР-івці мають більше прав, ніж слідчі Головного управління Нацполіції, не кажучи вже про звичайних полтавців.

Як ми зазначали раніше, 24 серпня працівниками поліції було задокументовано факт захоплення працівниками ДБР земельної ділянки поряд із Будинком Полтавського генерал-губернатора. На персональне замовлення керівників ДБР Світлани Савченко та Олексія Новікова на захопленій території розпочалося самовільне будівництво стоянки.

Виконання вказаних незаконних робіт проводило ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області», використовуючи при цьому понад 15 робітників та 4 одиниці спецтехніки. Вказана техніка була вилучена слідчими Нацполіції в рамках відкритого кримінального провадження. Нагадаємо, що під час вилучення техніки Світлана Савченко погрожувала слідчим Нацполіції притягненням до кримінальної відповідальності – подібним до сценарію з «Онуром».

В День Незалежності ДБР-івці відхрестилися від будівництва та відмовилися давати коментарі, оскільки земельна ділянка їм не належить. Тим не менше, погрози втілилися в життя: з метою повернення вилученої спецтехніки справа проти слідчих була порушена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У слідчого, що займався справою «Онуру», провели обшук

Після цього під покровом ночі слідчі теруправління ДБР вилучили в працівників поліції спецтехніку. Наразі техніка продовжує перебувати поруч із Будинком генерал-губернатора.

Вочевидь, вдатися до таких різких дій Світлану Савченко змусили домовленості з керівником ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексієм Басаном – колишнім співробітником СБУ.

Таким чином до змагань двох силових структур за місця у «харчовому ланцюгу» долучилися ще й треті особи.

Геннадій Сікалов

Читайте також:
Полтава
Яку поставив отримувати заробітну плату на території Сем'янівської громади Полтавського району.
вчора, 08:25
Полтава
Суддя Октябрського суду міста Полтави Гольник Л.В. не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП
25 червня, 11:25
Полтава
Суддя Октябрського районного суду міста Полтави Лариса Гольник визнана "Етичною радою" недоброчесною.
23 червня, 14:55
Полтава
У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.
23 червня, 08:13
Полтава
Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.
22 червня, 08:17
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45