«Розборки» полтавських силовиків: співробітники ДБР вилучили техніку, яку арештували слідчі Нацполіції (відео)

ПОЛТАВА
26.08.2019, 08:54

У Територіальному управлінні ДБР, розташованому у місті Полтаві, вирішили по-своєму утвердити верховенство права, а саме довести, що ДБР-івці мають більше прав, ніж слідчі Головного управління Нацполіції, не кажучи вже про звичайних полтавців.

Як ми зазначали раніше, 24 серпня працівниками поліції було задокументовано факт захоплення працівниками ДБР земельної ділянки поряд із Будинком Полтавського генерал-губернатора. На персональне замовлення керівників ДБР Світлани Савченко та Олексія Новікова на захопленій території розпочалося самовільне будівництво стоянки.

Виконання вказаних незаконних робіт проводило ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області», використовуючи при цьому понад 15 робітників та 4 одиниці спецтехніки. Вказана техніка була вилучена слідчими Нацполіції в рамках відкритого кримінального провадження. Нагадаємо, що під час вилучення техніки Світлана Савченко погрожувала слідчим Нацполіції притягненням до кримінальної відповідальності – подібним до сценарію з «Онуром».

В День Незалежності ДБР-івці відхрестилися від будівництва та відмовилися давати коментарі, оскільки земельна ділянка їм не належить. Тим не менше, погрози втілилися в життя: з метою повернення вилученої спецтехніки справа проти слідчих була порушена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У слідчого, що займався справою «Онуру», провели обшук

Після цього під покровом ночі слідчі теруправління ДБР вилучили в працівників поліції спецтехніку. Наразі техніка продовжує перебувати поруч із Будинком генерал-губернатора.

Вочевидь, вдатися до таких різких дій Світлану Савченко змусили домовленості з керівником ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексієм Басаном – колишнім співробітником СБУ.

Таким чином до змагань двох силових структур за місця у «харчовому ланцюгу» долучилися ще й треті особи.

Геннадій Сікалов

Читайте також:
Полтава
Головний заклад вищої освіти Луганщини остаточно переїхав на Захід, а саме до Полтавщини, де продовжуватиме діяльність.
09 травня, 21:36
Полтава
Держспецзв’язку пояснило, чому відключило «Прямий», «Еспресо» і «П’ятий» з ефіру Повний
09 травня, 17:10
Полтава
Важка доля директора Полтавської академії неперервної освіти Віталія Зелюка
04 травня, 16:35
Полтава
Вояки Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" потребують нашої з вами допомоги.
18 квітня, 17:51
Полтава
НВР "Правий сектор" Полтавщини дякує за допомогу Дмитру Анатолійовичу Лаптєву
14 квітня, 12:35
Полтава
ГО “Художників “Пектораль” та Арт-центр ZELO сформували школу естетичного виховання для дітей внутрішньопереміщених осіб.
12 квітня, 14:55