«Розборки» полтавських силовиків: співробітники ДБР вилучили техніку, яку арештували слідчі Нацполіції (відео)

ПОЛТАВА
26.08.2019, 08:54

У Територіальному управлінні ДБР, розташованому у місті Полтаві, вирішили по-своєму утвердити верховенство права, а саме довести, що ДБР-івці мають більше прав, ніж слідчі Головного управління Нацполіції, не кажучи вже про звичайних полтавців.

Як ми зазначали раніше, 24 серпня працівниками поліції було задокументовано факт захоплення працівниками ДБР земельної ділянки поряд із Будинком Полтавського генерал-губернатора. На персональне замовлення керівників ДБР Світлани Савченко та Олексія Новікова на захопленій території розпочалося самовільне будівництво стоянки.

Виконання вказаних незаконних робіт проводило ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області», використовуючи при цьому понад 15 робітників та 4 одиниці спецтехніки. Вказана техніка була вилучена слідчими Нацполіції в рамках відкритого кримінального провадження. Нагадаємо, що під час вилучення техніки Світлана Савченко погрожувала слідчим Нацполіції притягненням до кримінальної відповідальності – подібним до сценарію з «Онуром».

В День Незалежності ДБР-івці відхрестилися від будівництва та відмовилися давати коментарі, оскільки земельна ділянка їм не належить. Тим не менше, погрози втілилися в життя: з метою повернення вилученої спецтехніки справа проти слідчих була порушена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У слідчого, що займався справою «Онуру», провели обшук

Після цього під покровом ночі слідчі теруправління ДБР вилучили в працівників поліції спецтехніку. Наразі техніка продовжує перебувати поруч із Будинком генерал-губернатора.

Вочевидь, вдатися до таких різких дій Світлану Савченко змусили домовленості з керівником ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексієм Басаном – колишнім співробітником СБУ.

Таким чином до змагань двох силових структур за місця у «харчовому ланцюгу» долучилися ще й треті особи.

Геннадій Сікалов

вибір редакції
Читайте також:
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
вчора, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
вчора, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
27 травня, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24